Pondelok 29.11.2021
sk
Vratko
cz
Zina

V živote sa môžu prihodiť nepríjemné nehody, po ktorých sa človek musí často naučiť odznova základným veciam: napríklad rozprávať či chodiť. A je jasné, že mu pri tom pomáhajú rôzne zdravotné pomôcky. Ako píše portál Unilad, podobné veci sa objavujú aj v zvieracej ríši. Dôkazom toho je milá kačka Kiwi, ktorá sa po nehode musí naučiť znovu chodiť.

Aby ale vôbec mala nádej na zotavenie, jej ľudská pomocníčka jej vytvorila špeciálny štvorkolieskový vozíček. S jeho pomocou sa Kiwi môže presúvať po miestnosti a trénovať silu svojich nožičiek. Krátke video z tohto roztomilého a nezvyčajného cvičenia si na internete našlo mnoho fanúšikov a nazbieralo stovky tisíc pozretí.

V komentároch sa zase môžeme dočítať, ako ľudia želajú Kiwi, aby sa čoskoro zotavila, a mnohí dokonca vyhlásili, že láskavý spôsob, akým sa jej pomáha, v nich obnovil vieru v ľudstvo. Nemôžeme nesúhlasiť.

Kiwi the disabled duck is learning to walk again with the help of her wheelchair and she has some extra encouragement from gifs


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť