Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 11.12.2023
sk
Hilda
cz
Dana

Tento mesiac zachvátil internet ošiaľ Baby Yodu, druhej hlavnej postavy zo seriálu Mandalorian. Aby si poznal túto postavičku, nemusíš byť ani oddaný fanúšik Star Wars. Stačí, aby si bol pravidelným používateľom sociálnych sietí. Roztomilé zelené „bábo“ sa stalo hlavným hrdinom viacerých memes a to prispelo k tomu, že ľudia hľadajú podobnosť s malým Yodom aj inde.

Ako informoval portál Bored Panda, existuje aj jeho mačací dvojník. Ana Aviles, veterinárka zo Severnej Karolíny, nedávno zverejnila fotografie mačiatka, ktoré jej na kliniku priniesla miestna záchranárska organizácia. V priebehu niekoľkých dní sa stovky ľudí z USA, ale aj iných krajín, zamilovali do mačaťa, ktoré pripomína malého Yodu.

Gepostet von Jana Aviles am Sonntag, 15. Dezember 2019

Zvieratko má rovnako zvláštne posadené uši a krátky trup. Fanúšikovia čiernobielej mačičky vidia okrem toho podobnosť aj so škriatkom Dobbym, ktorého poznáme z Harry Pottera.

Momentálne je mačiatko ešte na veterinárnej klinike, pretože ho musia pripraviť na adopciu. No vďaka svojej publicite a slávnemu výzoru nebude mať určite problém nájsť si svojich domácich.

Gepostet von Jana Aviles am Sonntag, 15. Dezember 2019

Gepostet von Jana Aviles am Sonntag, 15. Dezember 2019

Zdroj: boredpanda


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.