Streda 26.1.2022
sk
Tamara
cz
Zora, Jitřenka

V týchto dňoch musíme kvôli pandémii koronavírusu všetci dodržiavať odstup od cudzích ľudí a minimalizovať sociálne kontakty. Vo svete zvierat to ale neplatí, čo potvrdzuje aj roztomilý corgi menom Wallace. Informuje o ňom aj portál Bored Panda.

Wallace sa stal hitom internetu z mimoriadne krásneho a prostého dôvodu. Vždy, keď je so svojím pánom na prechádzke a stretne iného známeho psíka, s láskou ho objíme.

Objatiami nešetrí

Objatia si šetrí pre psov zo susedstva, ktorých dobre pozná, a tiež pre svoju rodinu. Podľa jeho majiteľa je Wallace neskutočne milý a hravý psík, ktorý má v sebe obrovské množstvo lásky. Vždy, keď svojich psích kamarátov stretne, uistí sa, že im objatie nebude vadiť. A to tak, že ich oňuchá. Pokiaľ cíti, že psík o objatie nemá záujem, uspokojí sa s obyčajným obliznutím.

Ako môžeš vidieť na priložených obrázkoch, Wallaceovi nezáleží na tom, či je dotyčný pes veľký, alebo malý. Každému prejavuje svoju lásku v rovnakej miere. „Podľa nás je to neuveriteľne zábavné a sme radi, že týmito objatiami mnohým ľuďom prináša úsmev na tvár,“ povedal Wallaceov majiteľ.

View this post on Instagram

Hugs for Daddy #corgilove #dogcuddles #corgisofinstagram

A post shared by Wallace (@iamwallacethecorgi) on

Majiteľ naňho nemá krivého slova

Ten si ho naozaj nevie vynachváliť. „Mali sme naozaj šťastie, že sme si vybrali takéhoto láskavého psíka. Hneď, ako sme videli jeho ňufák v tvare srdiečka, keď bol šteňa, okamžite sme vedeli, že bude zlatíčko.“

Wallace si získal na internete množstvo fanúšikov a ľudí dojala jeho úprimná láska a priateľská povaha. Niektorí napísali, že od Wallace týmito vlastnosťami hravo tromfne mnoho ľudí. „Bodaj by sa viac ľudí správalo ako on,“ napísala jedna z používateliek.

View this post on Instagram

Thanks for the love @boredpanda

A post shared by Wallace (@iamwallacethecorgi) on


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť