Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 6.6.2023
sk
Norbert
cz
Norbert

Rozvod kvôli svadobným fotkám? Muž sa rozhodol hneď na začiatku manželstva zariskovať

Mužská kreativita niekedy nemá hranice.


Väčšina žien má svoj svadobný deň vysnívaný odmalička. Každý jeden moment tohto veľkého dňa je premyslený a detailne zorganizovaný. Výnimkou nie je ani fotenie – dokonalý pár v dokonalom prostredí. Aby z toho bola dokonalá spomienka. No, problém je, že svadba nie je len o neveste.

Svoje o tom vie aj žena z videa, ktoré má na TikToku už 4,5 milióna videní. Ide o zábery zo svadobného fotenia, na ktorom by nebolo nič zvláštne, ak by nebolo doslova postavené na hlavu. Vo videu totiž ženích urobil stojku na hlave hneď vedľa svojej nádhernej nevesty.

Video novomanželského páru pribudlo na nenápadnom profile 4.chan4 len pred pár dňami a lajkom ho odmenilo už vyše 370-tisíc ľudí. Okrem smiechu vyvolalo aj množstvo rôznych reakcií.

„Spôsob, akým tam stojí, hovorí: „Nevšímajte si ho, robí to stále“. Láska je zábavná,“ komentovala Redblackgirl. „Keby urobila aj ona vtipnú pózu, táto fotka by bola ikonická,“ napísala Karen. „Bezhlavo zaľúbený,“ okomentovala video Yrma Venus. „Bro, to si nemal robiť,“ napísal ďalší používateľ. „Rozvod hneď tu a teraz 😂.“


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Veronika Kužmová
Som z východu a som na to hrdá. Vyštudovala som editorstvo a vydavateľskú prax a raz by som chcela zeditovať knihu, ktorá vyhrá Nobelovu cenu. Zaujímam sa o zdravý životný štýl a rada cvičím, aby som potom mohla robiť svoju druhú najobľúbenejšiu činnosť - jesť.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje