Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Rupert Alexander Lloyd Grint je známy najmä ako predstaviteľ Rona Weasleyho z filmových adaptácií série knižných bestsellerov o čarodejníkovi Harrym Potterovi z rokov 2001 až 2011. Sympatický ryšavec sa taktiež objavil v snímkach ako Lekcie riadenia, Cherrybomb, Neriadená strel, Kríž cti, CBGB – Kolíska punku či Moonwalkers. A po novom sa oddáva novému, netradičnému koníčku.

Anglický herec Rupert Grint sa začal venovať včelárstvu. Tridsaťročný rodák z mesta Harlow v Essexe to prezradil v rozhovore pre noviny The Sun on Sunday počas festivalu Glastonbury. „Zvažoval som, že prídem na Glastonbury zamaskovaný ako zvyčajne. Chcel som prísť v mojom včelárskom oblečení, pretože ma nedávno začalo zaujímať včelárstvo. Je to dobré pre životné prostredie,“ uviedol.

wikipedia.org (https://en.wikipedia.org/wiki/Rupert_Grint)

Okrem bzučiaceho hmyzu ako takého prejavil herec záujem aj o sladučký produkt, ktorý vyrába: „Možno prinesiem na trh aj svoj vlastný med. Budem vyrábať med a zarábať peniaze,“ hovorí Rupert. Sme zvedaví, či sa bude jeho chuť dať zrovnávať napríklad s chuťou ďatelinového piva, ktoré si jeho postava počas svojich magických rokov rada dopriala na Rokforte.

Rupert nie je ani zďaleka jedinou celebritou, ktorá sa venuje netradičnému hobby. Paris Hilton, napríklad, s obľubou naháňa po pozemku žaby, Azealia Banks zase nacvičuje čarodejnícke rituály (a sem tam obetuje nejaké to zvieratko, čím si pohnevala nielen fanúšikov, ale aj ochrancov zvierat) a Nicholas Cage zbiera všetko s tematikou Supermana.

Zdroj: SITA, buzznet.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.