Utorok 27.9.2022
sk
Cyprián
, Damián
cz
Jonáš

Obľúbená kaukazská pochúťka šašlík sú grilované kúsky mäsa na špajli. Toto slovo označuje nielen samotné jedlo – v širšom význame Rusi používajú šašlík ako synonymum grilovačky. Kamaráti sa zoberú niekam na chatu či na záhradu, opekajú si kadejaké maškrty, zabávajú sa a, samozrejme, aj čosi popijú.

Možno práve ten alkohol má podiel na tom, že pri ruských šašlíkoch sa často dejú veci, ktoré by sa inak nediali. Dokazuje to aj nové video, ktoré sa na ruskojazyčnom internete stalo veľkým hitom, uvádza Replyua. Horiaca záhrada a zničený bazén predstavujú snáď dostatočnú lekciu o tom, že oheň je dobrý sluha, ale zlý pán.

Rus si za pár sekúnd zničil majetok

Škoda, že video je také krátke a nemôžeme vidieť, ako si grilujúca partia nakoniec poradila s ohňom. Aj jedna minúta ale stačí na to, aby sme sa presvedčili o tom, akú spúšť môže spôsobiť ľudská hlúposť a nezodpovednosť. Zo zúfalých ženských výkrikov „Mašina, mašina!“ (Auto, auto!) môžeme usudzovať, že plamene možno lízli aj odparkované auto.

O pôvode videa sa toho vie veľmi málo a s istotou sa dá povedať len to, že vzniklo niekde v Rusku. Neliať výkonné palivo do otvoreného ohňa patrí medzi základné bezpečnostné pravidlá pri práci s ohniskom. Napriek tomu ľudia stále odmietajú akceptovať tento jednoduchý fakt a opakovane sa dopúšťajú tej istej chyby.

Toto dva roky staré video z Austrálie sa náramne podobá na výkon Rusov

Zdroj: replyua.net


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť