Rus obviňuje spoločnosť Apple z toho, že u neho vyvolala homosexualitu

Za „morálnu ujmu“ žiada odškodné milión rubľov.

Zdroj: rawpixel.com

Do redakcie rozhlasovej stanice Govorit Moskva bol zaslaný list s neobyčajným obsahom. Išlo o sťažnosť istého D.E. Razumilova, ktorý gigantickú technologickú spoločnosť obviňuje z toho, že z neho spravila geja.

Razumilov od Apple žiada odškodné milión rubľov, čo je asi 14-tisíc eur. Táto suma má vykompenzovať „morálnu ujmu“, ktorú mu jeho nová sexuálna orientácia spôsobila. Ako ale Moskovčan prišiel na to, že práve americký Apple je zodpovedný za zmenu v jeho sexuálnom správaní?

Kārlis Dambrā[email protected]

Muž vysvetľuje situáciu nasledovne: v roku 2017 si na svoj iPhone nainštaloval aplikáciu na spravovanie kryptomien. Jedného dňa na jeho účet zavítala transakcia z neznámeho zdroja – dostal 69 jednotiek meny GayCoins, ktorú sprevádzala správa: „Nesúď, kým to neskúsiš!“ v angličtine.

Chlapík si povedal, že na tom niečo bude. Asi nepatrí medzi tých, ktorých treba dvakrát presviedčať, a preto sa rozhodol skúsiť pohlavný styk s druhým mužom. Zrejme sa mu to skutočne zapáčilo, lebo po dvoch mesiacoch od prvého pokusu má priateľa a homosexualita ho „úplne pohltila“.

Hoci sa môže zdať, že Razumilov je spokojný v novej fáze svojho života, nie je tomu tak. Tvrdí, že sa nachádza pod obrovským sociálnym tlakom a nedokáže si predstaviť, ako svoju sexuálnu orientáciu vysvetlí rodičom.

Táto obava je celkom pochopiteľná, pretože ruská spoločnosť je veľmi nepriateľsky naladená proti homosexualite. Na strane druhej je skutočne pritiahnuté za vlasy obviňovať za svoje posteľné dobrodružstvá výrobcu telefónov a žiadať od neho odškodné.

Zdroj: govoritmoskva.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
25 vecí, ktoré zákonite robia všetci starí rodičia. Nepochybne aj tí tvoji

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME