Rus ukradol obrnený transportér a vrazil ním do obchodu, z ktorého si odniesol fľašu alkoholu

Znie to ako celkom obyčajný deň v Rusku…

Keď sa povie Rusko, medzi prvými vecami, čo väčšine ľudí napadnú sú alkohol a vojenská technika. To sú aj dvaja z hlavných hrdinov tohoto príbehu. V najväčšej krajine sveta skutočne nie je núdza o rozličný vojenský materiál. Je to výsledok zbrojných pretekov počas studenej vojny, kedy továrne v ZSSR produkovali zbrane v nepredstaviteľných množstvách. Aj dnešné Rusko má obrovskú armádu a kopy zásob, z ktorých mnohé pochádzajú ešte zo šesťdesiatych rokov. Je ťažké udržať si v tom všetkom prehľad a preto sa občas stane, že sa armádne kúsky ocitnú v nesprávnych rukách.

Obyčajnému chlapíkovi sa podarilo niečo pre mnohých z nás nepredstaviteľné – ukradol dvanásťtonové obrnené vozidlo MT-LB z cvičného priestoru vládnej polovojenskej organizácie. Incident sa odohral v Murmanskej oblasti, na úplnom severe krajiny. Za volantom novej hračky sa rozhodol vydať do mesta Apatity, kde zdemoloval zaparkované osobné auto, ktoré mu zavadzalo. Obrnený transportér na konci svojej divokej jazdy „zaparkoval“ do výkladu lokálnej samoobsluhy.

Po zrážke Rus pokojne vystúpil a vošiel do predajne. Z celého sortimentu mu do oka padla fľaška červeného vína z Krymu, ktorú sa rozhodol vziať. Mesto Apatity sa nachádza neďaleko polárneho kruhu, niet preto divu, že chlapík zatúžil po niečom tekutom na zahriatie. Miesto činu následne opustil pešky a vojenské vozidlo nechal tam, kde bolo.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=614327417

Je viac než isté, že páchateľ bol v čase spáchania skutku pod vplyvom hardbassu.

Polícia nemala ťažkú prácu s pátraním po možnom vinníkovi. Iba pred týždňom ten istý chlap ukradol nákladiak Kamaz. Teraz je muž v rukách polície a očakáva, ako s ním justícia naloží. Zdá sa, že v niektorých kútoch sveta sú takéto udalosti na bežnom poriadku, a Gétéáčko sa odohráva priamo v uliciach.

Zdroje: flashnord.com, dailymail.co.uk
Titulná fotka: pexels.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
17
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
22 tajných myšlienok, ktoré poznajú len baby, ktoré sú krv a mlieko

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME