Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 4.12.2022
sk
Barbora
, Barbara
cz
Barbora
, Barbara, Bára

Slnko svieti, voda láka, ale ty si namiesto toho váľaš šunky na deke a je ti dobre. Poznáš to. Ortuť teplomera líže štyridsiatku, v žalúdku ti kysne obsah švédskych stolov, čo by nakŕmil celý regiment, a zrazu ani nevieš ako, tvoje viečka majú tristo kíl a gravitácia ich neúprosne ťahá dole. Darmo ti hovorili, nespi na pláži, lebo sa spáliš. Spánku neporučíš.

Tento chalan to vie hádam najlepšie zo všetkých. 20-ročný Nick Murray, ktorý na TikToku vystupuje ako @repnicktv, žije aj so svojou priateľkou a kamarátmi v slnečnom Mexiku. Presne tak, ako mnohí pred ním, aj on jedného pekného dňa zalomil na pláži. A presne tak, ako mnohí pred ním, aj on na to veľmi kruto doplatil. Teda, aspoň o tom sa snažil internet presvedčiť.

Shutterstock

Čas plynie, doba sa mení a s ňou aj trendy stupídneho opálenia. Už roky tu máme obrysy slnečných okuliarov alebo divne strihnutých plaviek, no keďže posledné dva roky svetom lomcuje nemilosrdná pandémia a kto sa chce chrániť, musí nosiť rúško, prichádza na scénu idiotské opálenie práve podľa neho. A presne jedno také vraj nosí Nick na tvári.

Chalan sa snažil internet presvedčiť, že sa v Mexiku opálil podľa rúška

O svoj značne atypický zjav ako vystrihnutý z céčkovej americkej komédie sa podelil na TikToku a stal sa z neho okamžitý virál. Video má momentálne viac ako milión zhliadnutí a zatiaľ čo mnohí nechápali, prečo by niekto nosil na pláži rúško, iní ho hneď prekukli. „Vyzerá to ako mejkap,“ napísal jeden z používateľov. „Nie je to filter? Mám pocit, že sa to opálenie akosi hýbe.“ 

@repnicktv

Dam can’t believe I fell asleep with a mask on??….. #nickandmads #friends

♬ original sound – RepNickTV

Chalan napokon priznal, že išlo len o nevydarený žart. „Myslel som si, že bude sranda pozorovať reakcie ľudí,“ vysvetlil TikToker vo svojom ďalšom videu. Nuž, či to naozaj bolo také zábavné, môžeš posúdiť sám, ale ak už nič iné, možno si aspoň odnesieš ponaučenie. Rúško na pláži? To radšej ostaň doma. 

Zdroj: repnicktv / TikTok 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť