Ruský influencer sa spútal s priateľkou putami a vozil ju na streche auta. Rieši ho polícia

Šialená jazda vyústila v pokutu. Mladík zároveň schytal kritiku na internete.

Zdroj: Shutterstock

Asi sa zhodneme, že vernosť a vzájomná dôvera je vo vzťahu mimoriadne dôležitá, možno až najdôležitejšia. Kvôli našim partnerom či partnerkám sme ochotní urobiť aj tie najšialenejšie kúsky. Nedávno to dokázal ruský influencer Sergej Kosenko a jeho priateľka Ilona, ktorí dostali naozaj absurdný a poriadne nebezpečný nápad. V čom spočíval?

Jednoducho v tom, že Sergej a Ilona sa vzájomne spútali putami, Sergej nastúpil do svojho Bentley a Ilona vyliezla na jeho strechu. Následne sa vydali na šialenú jazdu ulicami Moskvy. Sám Sergej celý incident označil ako testovanie vzájomnej dôvery. Polícii sa však tento spôsob ani trochu nepozdával a influencerovi udelila pokutu v hodnote 750 rubľov (cca 11,76 eura).

Influencer sa dočkal tvrdej kritiky

Pokuta sa mnohým zdala príliš nízka, čo napokon potvrdil aj Sergej, ktorý na svojom Instagrame nešetril iróniou. Ospravedlňujem sa. Aj Ilona sa ospravedlňuje. Je to fakt škoda, že sme stratili 750 rubľov,“ napísal. Zdá sa ale, že tak ľahko z toho predsa len nevyviazne. Celý incident sa totiž stále vyšetruje. Výška konečnej pokuty tak môže byť dvojnásobná (čo je ale stále pomerne málo). Ak by sa Ilona počas jazdy zranila, Sergej by sa vystavil možnosti trestného stíhania.

Jeho fanúšikovia tento „test dôvery“ rozhodne neprijali s nadšením. Podľa nich sa Sergej zachoval maximálne hlúpo a nezodpovedne. „Nie, toto naozaj nie je cool ani zábavné,“ napísal jeden z používateľov. „Dávaš tým zlý príklad, deti to vidia a môžu to skúsiť napodobniť. A to už môže dopadnúť odlišne.“

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
9
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Cigaretka na dva ťahy a sáčková polievka. Aj takto vyzerá kuchárčenie tesne pred výplatou


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME