Štvrtok 6.10.2022
sk
Natália
cz
Hanuš

Asi sa zhodneme, že vernosť a vzájomná dôvera je vo vzťahu mimoriadne dôležitá, možno až najdôležitejšia. Kvôli našim partnerom či partnerkám sme ochotní urobiť aj tie najšialenejšie kúsky. Nedávno to dokázal ruský influencer Sergej Kosenko a jeho priateľka Ilona, ktorí dostali naozaj absurdný a poriadne nebezpečný nápad. V čom spočíval?

Jednoducho v tom, že Sergej a Ilona sa vzájomne spútali putami, Sergej nastúpil do svojho Bentley a Ilona vyliezla na jeho strechu. Následne sa vydali na šialenú jazdu ulicami Moskvy. Sám Sergej celý incident označil ako testovanie vzájomnej dôvery. Polícii sa však tento spôsob ani trochu nepozdával a influencerovi udelila pokutu v hodnote 750 rubľov (cca 11,76 eura).

Influencer sa dočkal tvrdej kritiky

Pokuta sa mnohým zdala príliš nízka, čo napokon potvrdil aj Sergej, ktorý na svojom Instagrame nešetril iróniou. Ospravedlňujem sa. Aj Ilona sa ospravedlňuje. Je to fakt škoda, že sme stratili 750 rubľov,“ napísal. Zdá sa ale, že tak ľahko z toho predsa len nevyviazne. Celý incident sa totiž stále vyšetruje. Výška konečnej pokuty tak môže byť dvojnásobná (čo je ale stále pomerne málo). Ak by sa Ilona počas jazdy zranila, Sergej by sa vystavil možnosti trestného stíhania.

Jeho fanúšikovia tento „test dôvery“ rozhodne neprijali s nadšením. Podľa nich sa Sergej zachoval maximálne hlúpo a nezodpovedne. „Nie, toto naozaj nie je cool ani zábavné,“ napísal jeden z používateľov. „Dávaš tým zlý príklad, deti to vidia a môžu to skúsiť napodobniť. A to už môže dopadnúť odlišne.“


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť