Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Asi sa zhodneme, že vernosť a vzájomná dôvera je vo vzťahu mimoriadne dôležitá, možno až najdôležitejšia. Kvôli našim partnerom či partnerkám sme ochotní urobiť aj tie najšialenejšie kúsky. Nedávno to dokázal ruský influencer Sergej Kosenko a jeho priateľka Ilona, ktorí dostali naozaj absurdný a poriadne nebezpečný nápad. V čom spočíval?

Jednoducho v tom, že Sergej a Ilona sa vzájomne spútali putami, Sergej nastúpil do svojho Bentley a Ilona vyliezla na jeho strechu. Následne sa vydali na šialenú jazdu ulicami Moskvy. Sám Sergej celý incident označil ako testovanie vzájomnej dôvery. Polícii sa však tento spôsob ani trochu nepozdával a influencerovi udelila pokutu v hodnote 750 rubľov (cca 11,76 eura).

Influencer sa dočkal tvrdej kritiky

Pokuta sa mnohým zdala príliš nízka, čo napokon potvrdil aj Sergej, ktorý na svojom Instagrame nešetril iróniou. Ospravedlňujem sa. Aj Ilona sa ospravedlňuje. Je to fakt škoda, že sme stratili 750 rubľov,“ napísal. Zdá sa ale, že tak ľahko z toho predsa len nevyviazne. Celý incident sa totiž stále vyšetruje. Výška konečnej pokuty tak môže byť dvojnásobná (čo je ale stále pomerne málo). Ak by sa Ilona počas jazdy zranila, Sergej by sa vystavil možnosti trestného stíhania.

Jeho fanúšikovia tento „test dôvery“ rozhodne neprijali s nadšením. Podľa nich sa Sergej zachoval maximálne hlúpo a nezodpovedne. „Nie, toto naozaj nie je cool ani zábavné,“ napísal jeden z používateľov. „Dávaš tým zlý príklad, deti to vidia a môžu to skúsiť napodobniť. A to už môže dopadnúť odlišne.“


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.