Ruský vojak nechtiac podpálil a zničil obrnený transportér. Snažil sa zohriať si jedlo.

Mama ho asi nepochválila.


Prešlo len pár dní od spanilej jazdy ruského mužíka na ukradnutom obrnenom transportéri, a internetom sa opäť šíri príbeh, ktorého hlavnými hrdinami sú Rus a vojenské vozidlo. Tentoraz transportér nebol odcudzený, celý prúser sa stal priamo na cvičení príslušníkov Astrachanskej posádky z juhu Ruska.

Človek má svoje potreby, a výnimkou nie je ani Semjon Merežnikov, slúžiaci vlasti v Ozbrojených silách Ruskej federácie. Nepriateľ, ktorému čelil sa nazýva hlad. Rozhodol sa preto uvariť si jedlo z konzervy. V tesnej blízkosti obrneného transportéru BTR-82 vyhĺbil jamu a následne v nej založil oheň. Čoskoro sa presvedčil o tom, že to nebol najlepší nápad.

Transportér bol zakrytý maskovacou sieťou, ktorú tvorilo množstvo suchého lístia, trávy a vetiev. Kam sa zvykne dávať suché lístie, tráva a vetvy? Správne – do ohniska! Oheň veľmi ľahko preskočil na sieť, a plamene následne zachvátili celé vozidlo. Síce sa žiaden človek nezranil, transportér bol totálne zničený. Materiálne straty vyšetrovatelia vyčíslili na 28 miliónov rubľov, čo je asi 400-tisíc eur. Vojenský súd Semjona potrestal šiestimi mesiacmi služby v disciplinárnej jednotke.

Incident sa odohral ešte v máji minulého roka, ale až teraz sa objavilo video zachytávajúce zúfalú tvár vinníka. V klipe môžeme počuť masívnu nálož ruských vulgarizmov, ktorými vojaka zasypali jeho druhovia v zbrani. Zároveň sme takmer svedkami ďalšieho požiaru, keďže Semjon dosť neopatrne manipuluje s ešte stále tlejúcou protitankovou zbraňou.

Keďže ozbrojené sily zohrávajú v ruskej spoločnosti veľmi významnú rolu, nehoda neušla pozornosti médií. Správy o babrákovi Semjonovi sa po internete rozšírili rýchlo, ako oheň na maskovacej sieti. Posmech celého internetu a kopa škodoradostných meme budú pre nešikovného vojaka možno horším trestom, než šesť mesiacov v disciplinárnej jednotke.

https://vk.com
https://vk.com
https://vk.com
https://vk.com
https://www.youtube.com/watch?v=2PQtXFTs5NE&t=6s

Zdroj: begemot.media
Titulná fotka: youtube.com


Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
14
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Ruský vojak nechtiac podpálil a zničil obrnený transportér. Snažil sa zohriať si jedlo.

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME