Ruský vojak nechtiac podpálil a zničil obrnený transportér. Snažil sa zohriať si jedlo.

Mama ho asi nepochválila.

Prešlo len pár dní od spanilej jazdy ruského mužíka na ukradnutom obrnenom transportéri, a internetom sa opäť šíri príbeh, ktorého hlavnými hrdinami sú Rus a vojenské vozidlo. Tentoraz transportér nebol odcudzený, celý prúser sa stal priamo na cvičení príslušníkov Astrachanskej posádky z juhu Ruska.

Človek má svoje potreby, a výnimkou nie je ani Semjon Merežnikov, slúžiaci vlasti v Ozbrojených silách Ruskej federácie. Nepriateľ, ktorému čelil sa nazýva hlad. Rozhodol sa preto uvariť si jedlo z konzervy. V tesnej blízkosti obrneného transportéru BTR-82 vyhĺbil jamu a následne v nej založil oheň. Čoskoro sa presvedčil o tom, že to nebol najlepší nápad.

Transportér bol zakrytý maskovacou sieťou, ktorú tvorilo množstvo suchého lístia, trávy a vetiev. Kam sa zvykne dávať suché lístie, tráva a vetvy? Správne – do ohniska! Oheň veľmi ľahko preskočil na sieť, a plamene následne zachvátili celé vozidlo. Síce sa žiaden človek nezranil, transportér bol totálne zničený. Materiálne straty vyšetrovatelia vyčíslili na 28 miliónov rubľov, čo je asi 400-tisíc eur. Vojenský súd Semjona potrestal šiestimi mesiacmi služby v disciplinárnej jednotke.

Incident sa odohral ešte v máji minulého roka, ale až teraz sa objavilo video zachytávajúce zúfalú tvár vinníka. V klipe môžeme počuť masívnu nálož ruských vulgarizmov, ktorými vojaka zasypali jeho druhovia v zbrani. Zároveň sme takmer svedkami ďalšieho požiaru, keďže Semjon dosť neopatrne manipuluje s ešte stále tlejúcou protitankovou zbraňou.

Keďže ozbrojené sily zohrávajú v ruskej spoločnosti veľmi významnú rolu, nehoda neušla pozornosti médií. Správy o babrákovi Semjonovi sa po internete rozšírili rýchlo, ako oheň na maskovacej sieti. Posmech celého internetu a kopa škodoradostných meme budú pre nešikovného vojaka možno horším trestom, než šesť mesiacov v disciplinárnej jednotke.

https://vk.com
https://vk.com
https://vk.com
https://vk.com
https://www.youtube.com/watch?v=2PQtXFTs5NE&t=6s

Zdroj: begemot.media
Titulná fotka: youtube.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
14
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Umelci pretvárajú nacistické symboly na vtipné obrázky


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME