Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Ružičkove dni v NHL sú zrátané. Takýto je jeho osud na MS v hokeji za slovenskú reprezentáciu

Súčasťou klubu bol iba mesiac.


Zdá sa, že hokejista Adam Ružička doplatil na video, ktoré už stihlo obletieť celý svet. Sám hokejista ho zavesil na sociálnu sieť, odkiaľ ho po desiatich minútach zmazal.

V úvode videa je vidieť misku s bielym práškom a platobnú kartu. Kamera sa neskôr prepne aj na hokejistu, ktorý vyzerá, že si konzumáciu užíva.

Arizona ho hneď po zverejnení videa uviedla na zoznam nechránených hráčov. To znamenalo, že ak po ňom nesiahne žiaden iný klub, ukončí s ním kontrakt. Klub sa zatiaľ bližšie vyjadrovať nechcel.

Ani po 24 hodinách k záujmu zo strany iného klubu nedošlo, a tak sa zdá, že Ružičkove dni sú zrátané. Súčasťou klubu bol mladý hokejista iba mesiac.

Mohlo by ťa zaujímať:

Slovenský hokejista Ružička si poriadne zavaril. Na sociálnej sieti zverejnil video s bielym práškom

K situácii sa vyjadril aj bývalý hokejista a v súčasnosti komentátor Ondrej Rusnák. „Celá kariéra sa bude uberať iným smerom, ako by sa uberala pred týmto videom. Je to hlúposť, životná chyba. Mne je ho až ľúto, no na druhej strane môže si za to sám, čo by iní hokejisti dali za to, aby mali šancu hrať v NHL, a on ju takto zahodil,“ prezradil pre tvnoviny.sk.

To, či bude Ružička súčasťou reprezentácie na hokejových majstrovstvách v máji, je už známe. „Slovenský zväz ľadového hokeja odsudzuje správanie Adama Ružičku, ktoré nie je v súlade s hodnotami reprezentanta, a preto s ním v nominácii na prípravné zápasy a májové majstrovstvá sveta nepočítame,“ vyjadril sa SHZ.

Čo na situáciu hovoria hokejisti, sme sa opýtali aj Mariána Gáboríka a Miroslava Šatana, avšak do publikácie článku sa zatiaľ nevyjadrili.Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.