Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.12.2023
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Z cestovania taxíkom sa vie veru vykľuť veľmi zaujímavý zážitok. A to teraz nehovoríme o tom, že jedine taxikár dokáže vyžmýkať zo zvyčajne desať kilometrovej jazdy z jednej dediny do druhej okružnú jazdu okolo sveta a vypýtať si za ňu ako keby sme boli Rockefellerove deti.

Dnes by sme vám však chceli z taxikárskeho súdka predstaviť jednu svetlú výnimku. V Bratislave je známy pod prezývkou Tiger a tí, čo s ním už tú česť mali ho popisujú ako veľmi milého, vždy dobre naladeného vodiča, ktorý svojou jazdou šíri pozitívne vibrácie po celom hlavnom meste.

Milana však nepreslávila len jeho dobrá povaha. Do pamäti cestujúcich sa predovšetkým vryl nezameniteľný vzhľad jeho vozidla.

Posted by Nekŕmte nás odpadom on Sunday, August 27, 2017

Obľúbený taxikár je totižto neprehliadnuteľný vďaka svojej láske k ružovej Hello Kitty. Osveta ohľadom taxikára sa začala šíriť najmä vďaka pani, ktorá sa na facebookovej stránke podelila o svoje stretnutie s týmto nevšedným vodičom a doplnila ho aj o autentické fotky.

„Tak toto sa zadarilo. Dcérka sa vrátila z tábora, spokojne poskakovala, ale len do chvíle, kým pre nás neprišiel taxík. Potom už len sedela v nemom úžase a kukala. Ocitli sme sa v kráľovstve Hello Kitty. Chlapík, šofér, podľa výzoru dospelý – vysvetľoval, že to je jeho láska. Prvé auto mal celé ružové, ale po piatich rokoch neprešlo cez technickú kontrolu. A tak sa zariadil nanovo… obávam sa, že sa nám bude o ňom ešte dlho snívať.“

Nuž, vyzerá to tak, že tento muž už svoje poslanie na tomto svete našiel. Nezostáva nám preto nič iné, len mu popriať všetko dobré a nech ho jeho pozitívna nálada nikdy neopúšťa.

Posted by Nekŕmte nás odpadom on Sunday, August 27, 2017

Posted by Nekŕmte nás odpadom on Sunday, August 27, 2017

Posted by Nekŕmte nás odpadom on Sunday, August 27, 2017

Posted by Nekŕmte nás odpadom on Sunday, August 27, 2017

Posted by Ja Tu Niesom on Thursday, September 7, 2017

Titulná fotka: pixabay.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.