Ryan Reynolds pripravil svojej žene vtipný narodeninový darček: nepodarenú zbierku jej fotiek

Prekvapenie mesiaca – aj Blake Lively má príšerné fotky.

Zdroj: Ryan Reynolds / Instagram

Čo je to láska? Z chemického hľadiska len zhluk reakcií, z emocionálneho zase dôvera, blízkosť a intimita, z filozofického priestor na siahodlhé debaty a z toho ľudského? Z toho ľudského je to koexistencia s človekom, ktorý môže ukázať zbierku tvojich najhorších fotografií celému svetu… a aj tak z toho vyviazne živý.

Blake Lively a Ryan Reynolds patria k obľúbeným manželským párom svetovej smotánky a ťahajú to spolu už od roku 2012. Podľa jednoduchej matematiky je teda fáza prvotnej zaľúbenosti dávno preč a na jej miesto nastupuje ďalšia – fáza krutého humoru.

To je tá, počas ktorej polovička začne na rodinných oslavách vyťahovať tvoje bujaré črevné pochody či ti nakreslí na chrbát opaľovacím krémom pohlavný úd…

…prípadne ti okorení narodeniny vskutku netradičným spôsobom. A presne to Ryan, vychýrený hollywoodsky vtipálek, svojej drahej manželke na jej tridsiate druhé narodeniny urobil.

Na svojom instagramovom profile uverejnil sériu fotografií, na ktorých bývalá hviezda tínedžerského seriálu Gossip Girl… vyzerá rovnako nádherne, zvodne a atraktívne, ako na všetkých ostatných. Možno len o čosi komickejšie. Ale fakt len trošku.

S takýmito fotkami by sa človek bežne nepochválil…

View this post on Instagram

Happy Birthday, @blakelively.

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on

Zaostrenie nula bodov, zatvorené oči, výraz tváre ako tri sekundy pred kýchnutím (treba uznať, že tá posledná je skutočný skvost)… to neznie ako niečo, čím by človek dobrovoľne počastoval internety. K životu s Ryanom Reynoldsom to však očividne patrí. Okrem toho, táto fotovojna sa medzi manželmi ťahá už nejaký ten piatok. 

Minulý rok deadpoolovský herec pogratuloval svojej manželke k narodeninám spoločnou fotografiou tiež. Z tej ju však úplne vystrihol. Blake sa nenechala zahanbiť a následne ho z fotky vystrihla zase ona.

Práve tieto online posmešky viedli niektorých fanúšikov k úvahe, že v ich vzťahu nie je všetko také ružové, ako sa to médiá snažia vykresliť. Manželia klebety rýchlo vyvrátili a so svojimi komickými naschválmi pokračujú aj naďalej.

View this post on Instagram

PokeMOM…. Out now.

A post shared by Blake Lively (@blakelively) on

Zdroj: unilad.co.uk 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 rozkošných animovaných psíkov, ktoré ti spríjemňovali detstvo

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME