Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Čo je to láska? Z chemického hľadiska len zhluk reakcií, z emocionálneho zase dôvera, blízkosť a intimita, z filozofického priestor na siahodlhé debaty a z toho ľudského? Z toho ľudského je to koexistencia s človekom, ktorý môže ukázať zbierku tvojich najhorších fotografií celému svetu… a aj tak z toho vyviazne živý.

Blake Lively a Ryan Reynolds patria k obľúbeným manželským párom svetovej smotánky a ťahajú to spolu už od roku 2012. Podľa jednoduchej matematiky je teda fáza prvotnej zaľúbenosti dávno preč a na jej miesto nastupuje ďalšia – fáza krutého humoru.

To je tá, počas ktorej polovička začne na rodinných oslavách vyťahovať tvoje bujaré črevné pochody či ti nakreslí na chrbát opaľovacím krémom pohlavný úd…

…prípadne ti okorení narodeniny vskutku netradičným spôsobom. A presne to Ryan, vychýrený hollywoodsky vtipálek, svojej drahej manželke na jej tridsiate druhé narodeniny urobil.

Na svojom instagramovom profile uverejnil sériu fotografií, na ktorých bývalá hviezda tínedžerského seriálu Gossip Girl… vyzerá rovnako nádherne, zvodne a atraktívne, ako na všetkých ostatných. Možno len o čosi komickejšie. Ale fakt len trošku.

S takýmito fotkami by sa človek bežne nepochválil…

View this post on Instagram

Happy Birthday, @blakelively.

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on

Zaostrenie nula bodov, zatvorené oči, výraz tváre ako tri sekundy pred kýchnutím (treba uznať, že tá posledná je skutočný skvost)… to neznie ako niečo, čím by človek dobrovoľne počastoval internety. K životu s Ryanom Reynoldsom to však očividne patrí. Okrem toho, táto fotovojna sa medzi manželmi ťahá už nejaký ten piatok. 

Minulý rok deadpoolovský herec pogratuloval svojej manželke k narodeninám spoločnou fotografiou tiež. Z tej ju však úplne vystrihol. Blake sa nenechala zahanbiť a následne ho z fotky vystrihla zase ona.

Práve tieto online posmešky viedli niektorých fanúšikov k úvahe, že v ich vzťahu nie je všetko také ružové, ako sa to médiá snažia vykresliť. Manželia klebety rýchlo vyvrátili a so svojimi komickými naschválmi pokračujú aj naďalej.

View this post on Instagram

PokeMOM…. Out now.

A post shared by Blake Lively (@blakelively) on

Zdroj: unilad.co.uk 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť