Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Už o pár dní si to do slovenských kín namieri nová akčná sci-fi komédia Free Guy od Shawna Levyho. Hlavnú úlohu si zahral všetkými milovaný Ryan Reynolds, ktorý stvárnil nenápadného úradníka z banky menom Guy. Jeho život sa ale radikálne zmení, keď zistí, že je v skutočnosti postavičkou vo videohre! Zdá sa ale tiež, že jeho svetu hrozí zánik, a tak sa rozhodne vziať opraty do svojich rúk a zachrániť ho. A popri tom sa stať aj pánom vlastného života a osudu.

Okrem Reynoldsa sa môžeme tešiť aj na Jodie Corner, Lila Rela Howeryho, Utkarsha Ambudkara, Joea Keeryho, Taiku Waititiho či Camille Kostek. Shawn Levy má vo svojom portfóliu zárezy v podobe komediálnej série Noc v múzeu či kultového seriálu Stranger Things (ktorý aj produkuje). Jeho filmy sa tešili pomerne veľkej pozornosti divákov a dokázali utŕžiť slušné peniaze.

Bude v tomto trende pokračovať aj jeho novinka Free Guy? To zatiaľ netušíme, hoci trailery rozhodne dávajú nádej, že by sme sa mohli dočkať poriadne bláznivej a nahláškovanej snímky. Ryan Reynolds tento typ úloh sympatických lúzrov s ironickým zmyslom pre humor naozaj sedí (o čom sme sa mohli presvedčiť napríklad v Deadpoolovi či akčných komédiách Zabijakov osobný strážca 1 a 2).

Filmu evidentne nebude chýbať ani akcia, plno vizuálnych nápadov, odkazov a podivných postavičiek vo vedľajších úlohách. Nejaká geniálna komédia, ktorá otrasie žánrom v základoch nás zrejme nečaká, ale slušná letná popcornovka by sa z toho vykľuť určite mohla. Do kina si na Free Guy budeš môcť zájsť od 12. augusta 2021.

CinemArt SK

Tento obsah vznikol v spolupráci s CinemArt


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť