Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.12.2023
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Už o pár dní si to do slovenských kín namieri nová akčná sci-fi komédia Free Guy od Shawna Levyho. Hlavnú úlohu si zahral všetkými milovaný Ryan Reynolds, ktorý stvárnil nenápadného úradníka z banky menom Guy. Jeho život sa ale radikálne zmení, keď zistí, že je v skutočnosti postavičkou vo videohre! Zdá sa ale tiež, že jeho svetu hrozí zánik, a tak sa rozhodne vziať opraty do svojich rúk a zachrániť ho. A popri tom sa stať aj pánom vlastného života a osudu.

Okrem Reynoldsa sa môžeme tešiť aj na Jodie Corner, Lila Rela Howeryho, Utkarsha Ambudkara, Joea Keeryho, Taiku Waititiho či Camille Kostek. Shawn Levy má vo svojom portfóliu zárezy v podobe komediálnej série Noc v múzeu či kultového seriálu Stranger Things (ktorý aj produkuje). Jeho filmy sa tešili pomerne veľkej pozornosti divákov a dokázali utŕžiť slušné peniaze.

YouTube video

Bude v tomto trende pokračovať aj jeho novinka Free Guy? To zatiaľ netušíme, hoci trailery rozhodne dávajú nádej, že by sme sa mohli dočkať poriadne bláznivej a nahláškovanej snímky. Ryan Reynolds tento typ úloh sympatických lúzrov s ironickým zmyslom pre humor naozaj sedí (o čom sme sa mohli presvedčiť napríklad v Deadpoolovi či akčných komédiách Zabijakov osobný strážca 1 a 2).

Filmu evidentne nebude chýbať ani akcia, plno vizuálnych nápadov, odkazov a podivných postavičiek vo vedľajších úlohách. Nejaká geniálna komédia, ktorá otrasie žánrom v základoch nás zrejme nečaká, ale slušná letná popcornovka by sa z toho vykľuť určite mohla. Do kina si na Free Guy budeš môcť zájsť od 12. augusta 2021.

CinemArt SK

Tento obsah vznikol v spolupráci s CinemArt


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.