Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.12.2023
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Rýchlo a zbesilo na Orave. Cestný pirát obehol aj policajtov, tí neverili vlastným očiam

Pri svojej zbesilej jazde nikoho nezranil.


O kurióznom prípade informovala polícia zo Žilinského kraja. Nezodpovedný vodič v obci Oravská Jasenica prekročil maximálnu povolenú rýchlosť o 54 kilometrov za hodinu. Nebezpečnú situáciu zachytila palubná kamera policajného vozidla príslušníkov Oddelenia cestného dozoru a špeciálnych kontrol KDI v Žiline.

„Policajti z Oddelenia cestného dozoru a špeciálnych kontrol KDI v Žiline v nedeľu 5.3.2023 počas službu na Orave zistili priestupok vodiča, ktorý jazdil s vozidlom Volvo XC90 v obci Oravská Jasenica po ceste číslo III/2274 rýchlosťou 104 km/h v úseku, kde je najvyššia dovolená rýchlosť 50 km/h,“ uvádza polícia.

Vodiča následne zastavili, skontrolovali a zároveň sa musel podrobiť dychovej skúške. Tá však vylúčila prítomnosť alkoholu. Za priestupok mu bola uložená bloková vo výške 500 eur. „Jazdite opatrne a rešpektujte predpisy,“ upozorňuje polícia na záver príspevku.

Odporúčame prečítať:

15 filmov so smutným koncom, ktoré divákom napriek tomu učarovali

Prekážali mu, tak ich predbehol

Najšokujúcejšie na celom prípade je to, že vodič počas jazdy obehol aj samotných policajtov. Zrejme sa ponáhľal natoľko, že si ich vôbec nevšimol. Našťastie sa nikomu nič nestalo a všetko vyriešila mastná pokuta. Veríme, že sa poučí a s ním aj ďalší, pre ktorých bude odstrašujúcim príkladom.

Rýchlosť Orava1

VÍKENDOVÁ SLUŽBA DOPRAVÁKOV Z KDI NA ORAVE 1/2VIDEO – VODIČ V OBCI PREKROČIL RÝCHLOSŤ O 54 km/hPolicajti z Oddelenia cestného dozoru a špeciálnych kontrol KDI v Žiline v nedeľu 5.3.2023 počas službu na Orave zistili priestupok vodiča, ktorý jazdil s vozidlom Volvo XC90 v obci Oravská Jasenica po ceste číslo III/2274 rýchlosťou 104 km/h v úseku, kde je najvyššia dovolená rýchlosť 50 km/h.Vodič bol zastavený, skontrolovaný, vykonal dychovú skúšku s negatívnym výsledkom a za tento priestupok mu bola uložená bloková vo výške 500 EUR.JAZDITE OPATRNE A REŠPEKTUJTE PREDPISY

Posted by Polícia SR – Žilinský kraj on Tuesday, March 7, 2023

Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.