Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 27.1.2023
sk
Bohuš
cz
Ingrid

Spolu s novým týždňom je tu aj ďalšia Rýchlovka v kuchyni, naša nová rubrika, v ktorej ti budeme spolu s Freshboxom prinášať každý týždeň nový recept. Nemusíš listovať v kuchárskych knihách ani hľadať najlepšieho foodblogera. Receptom ťa každý týždeň prevedie šéfkuchár Tomáš “Učko” Valkovič. Tentokrát sa naučíš uvariť lososa so šalotkovo-vínovou omáčkou a teplým šalátom.

Freshbox.com

Obľúbená ryba netradične

Blížia sa veľkonočné sviatky, ktoré sú charakteristické horou jedla na stoloch, ktoré je zväčša nie úplne zdravé. Momentálne však tieto sviatky stratili svoju typickú tvár, preto je ideálny čas pripraviť si možno niečo menej tradičné a zdravé. Losos sa hodí ku akejkoľvek príležitosti, je už len na tebe, ktorú uznáš za vhodnú.

Freshbox

Kedy je lepšia príležitosť na varenie s vínom, ak nie práve počas karantény? Aby sa to však harmonicky vybalansovalo, na víne si môžeš pripraviť lahodného lososa s omáčkou a teplým šalátom. Losos je veľmi obľúbená ryba a dá sa pripraviť na mnoho rôznych spôsobov. My ti prinášame recept, ktorý je zdravý, ľahký a rozhodne zasýti.

Na recept budeš potrebovať: 1400 g čerstvého lososa – filet, 25 g masla, 2 kusy kalerábu, biele víno, 4 kusy banánovej šalotky, balenie rímskeho šalátu, jeden citrón, tymián a kôpor

Freshbox

Následne ti stačí riadiť sa priloženým receptom, ktorý spolu so surovinami nájdeš v boxe. V prípade, že ti bude niečo nejasné, pomôže ti s tým video návod, v ktorom ťa receptom prevedie skúsený šéfkuchár. Ak sa budeš držať jeho pokynov, nestane sa, že lososa pokazíš. Jediné riziko, ktoré ti po uvarení receptu hrozí, je prejedenie sa.

Chutného lososa so šalotkovo-vínovou omáčkou a teplým šalátom si môžeš uvariť aj podľa tohto video návodu:

Tento obsah vznikol v spolupráci s Freshbox


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť