Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 25.6.2024
sk
Tadeáš
, Olívia
cz
Ivan

Poznáš to, rád by si varil, ale nechce sa ti poriadne vymýšľať čo a už vôbec sa ti nechce nakupovať. Hlavne teraz sú tie nákupy niečo, čo odkladáš čo najdlhšie. Čo by si povedal na to, ak by ti niekto priviezol na uvarenie jedla všetko potrebné v jednom boxe a tvojou úlohou by už bolo len navariť jedlo, a dokonca aj s tým by ti pomohol youtube tutoriál?

Nemusíš vymýšľať, čo variť, ani ísť do obchodu a môžeš si zlepšovať svoje kulinárske umenie. V seriáli Rýchlovka v kuchyni ti každý týždeň predstavíme nový recept, ktorý si môžeš uvariť aj ty.

Freshbox

Nemusíš robiť nič, iba navariť podľa návodu

Freshbox prináša unikátny koncept, vďaka ktorému môžeš zlepšiť svoje varenie, objaviť nové chutné jedlá a nemusíš pritom ísť ani do obchodu. Ideálny spôsob, akým môžeš tráviť čas v momentálnej izolácii. Každý týždeň sa môžeš tešiť na nový recept, ktorý si následne môžeš uvariť aj ty.

Stačí ti kliknúť na web Freshboxu, objednať si čerstvé a kvalitné potraviny potrebné na recept, zaviazať si zásteru a môžeš sa pustiť do varenia. Všetky potrebné suroviny ti prídu v jednom boxe spolu s receptom a vystačia ti na uvarenie jedla, z ktorého si pripravíš viacero porcií. Ak by si sa obával, že pripáliš aj čaj, receptom ťa vždy prevedie skúsený šéfkuchár Tomáš “Učko” Valkovič.

Freshbox

Kari, ktoré zasýti aj podporí imunitu

Ako prvý recept si kamaráti z Freshboxu pripravili vegánske kari, ktoré však stojí za vyskúšanie aj v prípade, že si mäsožravec. Jeho príprava je jednoduchá a výsledok pohladí nielen tvoje brucho, ale zahreje aj dušu. Vďaka tomu, že je jedlo vegánske, bezlepkové aj bezlaktózové, nezaťažuje žalúdok a môžeš si ho užiť aj s dupľou.

V boxe, z ktorého si uvaríš famózne vegánske kari, nájdeš: 2 ks mrkvy, jednu tekvicu hokkaido, 400 ml plechovku cíceru, 400 g plechovku pomodori pelati MUTTI kocky, liter rastlinného mandľového mlieka Nuttery, 100 g mletej kurkumy, 100 g celej rímskej rasce, 250 ml javorového sirupu, 500 g jasmínovej ryže, 30 g čerstvého koriandru, jednu čerstvú chilli papričku Habaneros, 50 g čerstvého zázvoru, jeden baklažán, hlavičku cesnaku a dva kusy šalotky banánovej.

Zdravé kari si môžeš navariť podľa receptu, ktorým ťa prevedie skúsený šéfkuchár Tomáš “Účko“ Valkovič

Ak ti náhodou niektorá z potrebných surovín bude chýbať a nebola obsahom boxu, môžeš si ju doobjednať. Prípadne si môžeš prostredníctvom Freshboxu urobiť aj nákup potravín bez toho, aby si musel vytiahnuť päty z domu. Stačí si potraviny, na ktoré máš chuť, vyklikať na webe a ich šoféri ti všetko do 24 hodín prinesú až k dverám. Rozvoz platí pre celé Slovensko.

Tento obsah vznikol v spolupráci s Freshbox


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.