Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Raper Rytmus je na Slovensku veľmi dobre známy. Predovšetkým vďaka svojej hudobnej kariére, no momentálne aj vďaka svojim sociálnym sieťam, na ktorých vystupuje. Ak si už videl nejaké rozhovory, prípadne videá s týmto človekom, tak veľmi dobre vieš, že sa na nič nehrá a je mnohokrát bezprostredný.

Jeho svojský humor často vyvádza z miery nielen ľudí, ktorí s nimi robia rozhovory. To, že ho netreba brať niekedy úplne vážne, sa pravdepodobne oddnes naučili aj ľudia z Markízy. 

Markíza sa nechala poriadne nachytať

Rytmus dnes na svojom Instagrame zverejnil fotografiu, na ktorej bola znázornená konverzácia. Neznámy človek mu napísal: „Ahoj, Paťo, zo Smotánky sa pýtajú, či im vieme povedať meno týchto dvoch ľudí – je to tvoja nevlastná sestra? Prosím ťa, môžem napísať jej meno? Ako sa volá a kto je s ňou? To chcú iba do popisku k tej reportáži, čo robili na premiére…“ Na čo Rytmus odpovedal: „Alojz Géc“ a „Veronika Gécová“. 

Ako sa Rytmusovi podarilo napáliť Markízu… from Slovakia

Osoba, ktorá ho kontaktovala, tieto mená zobrala so všetkou vážnosťou nielen preto, lebo poďakovala. V príspevku bol totiž aj dôkaz, že v relácii tieto mená aj odzneli. Rytmus v príspevku napísal: „Čo myslíte, aké meno mi napadne, keď chce niekto odo mňa meno môjho švagra do Smotánky? Hahhahahahhahahhahahahhah.“

Markíza si zrejme uvedomila svoju chybu a pravdepodobne Rytmusa požiadala o zmazanie príspevku, vzhľadom na to, že v tomto momente už na Instagrame nie je. 

Video si môžete pozrieť v archíve Markízy, mená odznejú približne v čase 2:35


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.