Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 16.6.2024
sk
Blanka
, Bianka
cz
Zbyněk

Rytmus ukázal kamerové záznamy z krádeže za bieleho dňa. Takto vyzerá páchateľ

Ten, kto im pomôže dolapiť zlodeja, dostane velikánsku odmenu.


Len deň pred oslavami konca roka Rytmus a Jasmina informovali o tom, že sa do ich domu vlámal zlodej. Ten mal ukradnúť najmä šperky, hodiny a Jasminin zásnubný prsteň. Celkové škody sa vyšplhali až na hodnotu viac ako 84-tisíc eur.

Prípad vyšetruje aj polícia, no Rytmus teraz na sociálnej sieti zverejnil kamerové záznamy, ktoré ukazujú identitu páchateľa. Na tých vidno, ako páchateľ kráča po ich dvore s kufrom v ruke a prekrytou tvárou. Oblečený je celý v čiernom.

Rytmus tiež nahral na svoj Instagram stories, kde hovorí, že ten, kto im pomôže zistiť identitu páchateľa, dostane peknú odmenu. „Môj postoj je taký, že nám v podstate je jedno nejaké materiálne veci, lebo ak je človek aktívny a pohybuje sa v nejakých zárobkoch, tak vie, že si môže hodinky kúpiť hocikedy. Aj dnes, keby chcel. Tým to nechcem nejako zľahčovať alebo machrovať. Iba som chcel povedať, neľutujte nás,“ povedal.

Plot z dverí? 20 ľudí, ktorí dali starým zbytočnostiam druhý život

Odporúčame prečítať:

Plot z dverí? 20 ľudí, ktorí dali starým zbytočnostiam druhý život

„To, čo mi nie je jedno, je, že neviem totožnosť toho zlodeja. A preto, ak je tu niekto, kto má nejakú informáciu k dolapeniu zlodeja, alebo niekto, kto pozná totožnosť tohto zlodeja, tak dostane velikánsku odmenu. Velikánsku takú, aby bol s ňou nadštandardne spokojný,“ sľúbil.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.