Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 16.6.2024
sk
Blanka
, Bianka
cz
Zbyněk

Rytmusova Jasmina si dala kávu z automatu. Našla v nej takýto roj, musela ju hneď dostať von

Na tento zážitok moderátorka tak skoro nezabudne.


Moderátorka Jasmina Alagič sa so svojimi fanúšikmi na Instagrame delí s rôznymi zaujímavosťami z bežného života. Vo štvrtok sa so štvorročným synom Sanelom a Rytmusom vybrali do zoo, kde si nazbierali množstvo zážitkov.

Zažila tam však aj nočnú moru po tom, čo sa rozhodla dať si kávu zo stroja. Čakalo ju tam nemilé prekvapenie, všimol si portál Koktejl.

„Zoberte si zo mňa teraz jeden vážny príklad. Dala som si kávičku z toho stroja. Viete, tie veľké stroje, čo sú aj v nemocniciach a kade-tade. V zoo. Tak takú som si dala, hej? Kapučínko, krásne, spenené. Zmačkla som cukor navyše, vybrala kávičku, vypila peničku,“ rozpráva na úvod.

„Niečo mi chrústa pod zúbkami, asi cukor navyše. Nie, nie. Fuj, ľudia, plná káva mravcov! Sanelko, tvoja mama bude Ant-Man (filmový hrdina s výzorom hmyzu, pozn. red.). Fuj, stanem sa Avengerkou. Alebo bulimičkou,“ opisuje znechutená Jasmina.

Plot z dverí? 20 ľudí, ktorí dali starým zbytočnostiam druhý život

Odporúčame prečítať:

Plot z dverí? 20 ľudí, ktorí dali starým zbytočnostiam druhý život

Musela ju dať zo seba von

„Poviem vám pravdu, došla som domov a musela som dať zo seba všetko von. Lebo ja som si len spomenula, to nie je že jeden-dva mravčeky. Tam bol naozaj že roj mravcov. Hrozne veľa z vás mi písalo, že v tých automatoch nekupovať kávu, lebo mnohí z vás majú skúsenosti s firmami, čo tam robia. Povedali mi, že tam je veľa plesne a mravcov. Takže – poslednýkrát, to je jasné, ale ste zlatí, žijem, nebojte sa. Mravce ma nepoložia,“ dodala na záver po tom, čo od ľudí dostala množstvo správ s obavami.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.