Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 24.3.2023
sk
Gabriel
cz
Gabriel

S manželkou si užíval na železničnej stanici na Liptove. Ktorého z nich poslal sudca do basy?

Milovanie na verejnosti sa nevypláca.


Nedávno slovenskou verejnosťou zarezonoval prípad manželského páru, ktorý sa neovládol a užíval si milostné radovánky na železničnej stanici v Liptovskom Hrádku. Okresný súd v Liptovskom Mikuláši udelil mužovi nepodmienečný trest štyri mesiace. Jeho žena z toho vyšla omnoho lepšie, keďže ju oslobodil. Informuje o tom denník SME.

Prípad sa odohral ešte 6. februára. Manželov pri čine prichytila mestská polícia, ktorá sídli hneď vedľa stanice. Tá sa s nimi nemaznala a privolala štátnu políciu. Dvojica sa na skutku údajne predom dohodla, muž mal navyše značne vypité. To však stále nie je to najhoršie – svedkom styku mal byť ich maloletý syn.

Monika chcela masáž, namiesto toho dostala fotku pohlavného údu. A to stále nebolo všetko

Mohlo by ťa zaujímať:

Slovenka Monika chcela masáž, namiesto toho dostala fotku pohlavného údu. A to nebolo všetko

Pobúrili verejnosť

„Muž sa dopustil fyzicky na mieste verejnosti prístupnom hrubej neslušnosti tým, že vyvolával verejné pohoršenie vykonávaním pohlavného styku, čím spáchal prečin výtržníctva spolupáchateľstve,“ povedal liptovskomikulášsky sudca. Pohlavný styk na verejnosti je definovaný ako výtržníctvo a páchateľovi hrozia až tri roky za mrežami, píše Markíza.

TASR

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje