Štvrtok 26.5.2022
sk
Dušan
cz
Filip

S prezidentkou Zuzanou Čaputovou je podľa prieskumu spokojných 55,3 percenta Slovákov

Z prieskumu pre televíziu Joj vyplýva, že najviac sú s ňou spokojní sympatizanti strany Progresívne Slovensko, Obyčajní ľudia a nezávislých osobností a Sloboda a solidarita.


S prezidentkou SR Zuzanou Čaputovou je spokojných 55,3 percenta respondentov a nespokojných 41,4 percenta. Vyplýva to z prieskumu agentúra AKO pre televíziu Joj, ktorý zverejnili v diskusnej relácii Na hrane. Prieskum uskutočnili od 5. do 11. apríla na vzorke tisíc respondentov. Ľuďom položili otázku: „Uplynuli tri roky od zvolenia prezidentky Zuzany Čaputovej. Ako ste spokojný alebo nespokojný s jej prácou?“.

Najviac sú s ňou spokojní sympatizanti strany Progresívne Slovensko, hnutia Obyčajní ľudia a nezávislých osobností a strany Sloboda a solidarita. Viac spokojní ako nespokojní sú s ňou aj sympatizanti Kresťanskodemokratického hnutia aj hnutia Sme rodina. Najmenej jej dôverujú tí, ktorí sa hlásia k strane Hlas – sociálna demokracia, Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko, Slovenská národná strana a Smer – sociálna demokracia. Vôbec jej nedôverujú ľudia, ktorí by volili stranu Republika.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť