Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.6.2023
sk
Xénia
, Oxana
cz
Jarmil

Sága Rýchlo a zbesilo možno jedenástym dielom neskončí. Vin Diesel naznačil pokračovanie

Je možné, že sa dočkáme aj trinásteho filmu.


O desiatom filme ságy Rýchlo a zbesilo sa dlho hovorí ako o „prvej časti dvojdielneho finále“. Inými slovami, po jeho premiére by sme mali dostať ešte jedenásty diel, ktorý by bol definitívne posledným. Ako ale píše aj portál Digital Spy, nemusí to tak byť. Hlavný herecký predstaviteľ série Vin Diesel totiž naznačil, že by sme sa mohli dočkať ešte tretieho filmu (celkovo trinásteho v sérii).

Rýchlo a zbesilo, Vin Diesel, film, sága

Mohlo by ťa zaujímať:

Rýchlo a zbesilo 10 vstupuje do našich kín. Zrekapituluj si s nami všetky diely tejto kultovej série

Zároveň dodal, že nejde len o jeho zbožné želanie, ale že s týmto nápadom prišli priamo v štúdiu Universal. Práve jeho zástupcovia sa vraj Diesela opýtali, či by finále ságy dokázal natočiť ako trilógiu. Netreba asi dodávať, že Diesel by niečo také urobil veľmi rád, avšak všetko bude zrejme záležať na výške tržieb.

Rýchlo a zbesilo, Vin Diesel, pokračovanie
CinemArt SK

Predchádzajúce diely dokázali trhnúť naozaj obrovské peniaze a desiaty diel sa iste bude snažiť pokračovať v tomto trende. Bude to dosť náročné, divákov by však do kín mohol prilákať práve fakt, že ide o prvý diel veľkého finále.

Film už stihlo vidieť niekoľko novinárov a divákov, ktorí lákajú aj na niekoľko nečakaných prekvapení a zaujímavých cameo roličiek. Vydaril sa vraj aj záporák v podaní Jasona Momou. Na vlastné oči sa o tom presvedčíme už 18. mája, keď si Rýchlo a zbesilo 10 odbije premiéru v našich kinách.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje