Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Sága Rýchlo a zbesilo speje k záveru. Vin Diesel prezradil, kedy sa dočkáme posledného dielu

Akčná séria Rýchlo a zbesilo je tu s nami už od roku 2001.


Akčná séria Rýchlo a zbesilo je tu s nami už viac ako dve dekády. Už tento mesiac sa aj do slovenských kín dostane najčerstvejší desiaty diel. Aké plány však majú so značkou samotní tvorcovia? Plánujú ju vôbec niekedy ukončiť? Podľa portálu LADbible rozhodne áno.

Posledný diel by mal totiž do kín doraziť v roku 2025. Potvrdil to samotný Vin Diesel, ktorý si zahral vo väčšine dielov Rýchlo a zbesilo. Herec sa objavil na CinemaCone, kde fanúšikom oznámil, že toto leto uvidia začiatok Rýchlo a zbesilo 10.

„A vďaka vašej snahe, láske a skutočnosti, že ste súčasťou našej rodiny, Rýchlo a zbesilo 10 bude pokračovať,“ dodal. „A po tomto výbušnom lete budem mať tú česť uviesť pre vás v roku 2025 druhú časť.“

Rýchlo a zbesilo, film, Vin Diesel, posledný diel
CinemArt SK

Posledný diel bude epický

Z jeho slov teda vyplýva, že blížiaci sa desiaty diel bude akýmsi prológom k záverečnej časti. Diesel sa tiež vyjadril, že posledný diel bude poriadne epický a čo sa týka akcie, prekoná všetko, čo sme v sérii doteraz videli. Okrem toho sa ale môžeme pripraviť aj na silné emócie, ktoré fanúšikmi poriadne zamávajú. O réžiu posledného dielu sa postará overený Louis Leterrier.

Rýchlo a zbesilo je jednou z najúspešnejších sérií vôbec, všetky diely dohromady zarobili 6,6 miliardy dolárov. Uvidíme, ako sa bude v kinách dariť desiatemu zárezu. Trailery naznačujú, že fanúšikovia by mali byť opäť viac než spokojní. Do slovenských kín Rýchlo a zbesilo 10 dorazí 18. mája.

Rýchlo a zbesilo, film, Vin Diesel, posledný diel
CinemArt SK

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.