Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 16.6.2024
sk
Blanka
, Bianka
cz
Zbyněk

Sajfa naložil Dankovi a dokonca aj slovenskej polícii. Toto ho naozaj rozčúlilo

Polícii posiela odkaz.


K nehode Andreja Danka, ku ktorej došlo vo štvrtok večer v Dúbravke, sa začali vyjadrovať rôzne známe osobnosti. Opozícia napríklad žiada, aby Danko odstúpil, avšak Fico tvrdí, že ide o normálny ľudský príbeh.

Ľudí však nepobúrila nehoda ako taká, ale skutočnosť, že sa politik dychovej skúške podrobil až 15 hodín po zrážke so semaforom. Polícia uviedla, že po príchode hliadky sa na mieste činu nenachádzalo už ani vozidlo, ani vodič.

S Dankom sa skontaktovali až na druhý deň popoludní. On svoj odchod z miesta činu odôvodnil tým, že mal určité zranenia, ktoré si potreboval ísť domov ošetriť. Neskôr v relácii na TA3 priznal, že malo ísť o zlomený zub, ktorý si mal hneď nechať u zubára zalepiť.

Andrej Danko vodičák

Mohlo by ťa zaujímať:

Andrej Danko prišiel o vodičák. K tomu ho navyše čaká faktúra

K situácii sa vyjadril aj rozhorčený slovenský moderátor Matej „Sajfa“ Cifra. Na Instagrame totiž zdieľal útržok z denníka, kde písali o tom, že politik fúkal až 15 hodín po nehode. Táto informácia ho pobúrila natoľko, že sa v príbehoch obul aj do mužov zákona. „To naozaj takto polícia postupuje pri papalášoch?“ napísal rozhorčene.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.