Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Sajfa zobral do rádia svoju malú dcérku. Neuveríš, čo odkázala poslucháčom

Fanúšikovia sa po jej slovách roztopili.


Patrí medzi najobľúbenejších slovenských moderátorov. Matej „Sajfa“ Cifra dlhé roky pôsobil po boku Adely Vinczeovej, neskôr sa preslávil aj na platforme YouTube, no väčšina ho pozná z rádia.

Sajfa práve z rádia nedávno zdieľal s fanúšikmi na sociálnej sieti milú príhodu. V práci s ním bola aj jeho 4-ročná dcérka Sára, ktorú má so svojou manželkou, moderátorkou a najnovšie už aj kandidátkou za stranu PS do eurovolieb Veronikou Cifrovou Ostrihoňovou. Pár má spolu aj syna Šimona, ktorý nemá ešte ani dva roky. Čo odkázala Sára poslucháčom?

Malá slečna sa bez ostychu chytila mikrofónu a možno moderátorskej dvojici doma rastie konkurencia, píše portál Femm.

Mohlo by ťa zaujímať:

Obľúbená slovenská moderátorka ide do politiky. Bude kandidovať v eurovoľbách

Včera bola so mnou Sára po prvýkrát celý čas v práci. Popri vysielaní sme vyfarbili tri princezné, napísali sme štyri nové slová, pozreli kúsok Aladina a dali si malú sladkú drobnosť. Jediné sklamanie pre ňu bolo, že som do playlistu neprepašoval ‚Let It Go‘ z Frozen,“ napísal Sajfa k fotke na sociálnej sieti.

Sára sa chytila aj mikrofónu a toto odkázala poslucháčom: „Papajte zdravo!“ Sajfa sa jej hneď opýtal, či jej to napadlo teraz a čo znamená podľa nej zdravo papať. Dievčatko odpovedalo: „Lebo keby ste papali veľa sladkostí, tak by sa vám pásomnica dostala do brucha a urobila vám tam zle.“

Sajfa zverejnil celé video na sociálnej sieti a fanúšikovia nešetrili milými komentármi. „Veľmi sympatická a inteligentná je Sarinka, máte krásnu dcérku,“ znel jeden z komentárov.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.