Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 11.12.2023
sk
Hilda
cz
Dana

Salt Bae hľadá záchodového pomocníka. Ponúkanú almužnu ľudia vysmiali

O ponuku sa potenciálni uchádzači určite išli potrhať.


Salt Bae. V tejto fáze ho už asi naozaj netreba predstavovať, ale ak jeho existencia predsa unikla tvojej pozornosti, preventívne si to zbehneme ešte raz. 38-ročný kuchár pôvodom z Turecka, skutočným menom Nusret Gökçe, sa preslávil – a teraz sa podrž – solením mäsa. 21. storočie, zlatko, dnes už je možné naozaj všetko.

Okrem nesmrteľného meme formátu venoval Salt Bae ľudskej rase aj mnoho iných vecí, bez ktorých by sa nepochybne nezaobišla. Napríklad falát mäsa obalený v zlate, selfíčko s falátom mäsa obalenom v zlate a Red Bull za pätnásť eur, ktorý ti s touto cenovkou vo vienku musí tie krídla stopercentne garantovať.

Profimedia

Okrem toho nedávno otvoril ďalšiu reštauráciu v Londýne (s tým inkriminovaným Red Bullom) a dá sa objektívne skonštatovať, že vďaka tejto skutočnosti sa britské ani svetové médiá rozhodne sucha báť nemusia.

Známy šéfkuchár hľadá záchodového pomocníka

Po škandále so steakom za tri priemerné slovenské výplaty a fiasku s internetovými recenziami by človek čakal, že už hádam nemá čo prísť. A predsa. Renomovaný Turek hľadá do steakhousu Nusr-et pomocníka na toaletu. Inzerát sa objavil na portáli glassdoor.co.uk a vlastne by na tom nebolo nič také zvláštne, keby chudák hajzľový asistent nemal poberať 13 eur (11 libier) na hodinu. U nás celkom lukratívny plat, no v Británii? Pár centov nad minimálkou.

Mohlo by ťa zaujímať:

Salt Bae známy z memes si v Londýne otvoril reštauráciu. Ceny sú astronomické

Ľudia na internete si neodpustili žarty a po zočení tejto ponuky roka začali okamžite rátať, koľko chudák chlapec (alebo slečna) bude musieť pucovať záchodové dosky od všakovakých telesných tekutín, aby sa mohol v Nurs-et najesť. Odpoveď je zhruba tri týždne. V závislosti od zvolených pracovných zmien.

Profimedia

V najlepšom treba prestať (asi)

Už je to šesť týždňov, čo sa internet baví (skutoční zákazníci však pomenej) na tragikomickom neúspechu zvanom Nurs-et a aj Salt Bae vidí, že to tu asi nikam nevedie. Ako informuje portál indy100, rozhodol sa zbaliť si saky-paky a odísť do Saudskej Arábie. A čo tam? pýtaš sa možno a my pre teba máme odpoveď, pri ktorej asi nebudeš vedieť, či sa smiať, alebo skôr plakať. Otvoriť novú reštauráciu.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.