Salt Bae volil v tureckom referende tým najlepším spôsobom

Najznámejší kuchár a majster steakov, dnes už známe „meme“, rozhodoval o osude Turecka naozaj štýlovo, aj napriek tomu, že výsledky až tak „štýlové“ nie sú


Tento víkend sa rozhodovalo o osude Turecka, a o tom, či sa politický systém zmení z parlamentného na prezidentský. Iniciátorom tohoto referenda bol súčasný prezident Recep Erdoğan, ktorý usiluje o nastolenie nového systému a posilnenie svojej moci, ktorú by mal výhradne vo svojich rukách.

 

Ako ukázali výsledky nedeľného referenda, podľa očakávaní bolo za zmenu systému 51,4% voličov s účasťou 86,6% oprávnených voličov. „Áno“ v tomto referende znamenalo to, že Erdoğan zostane pri moci do roku 2029, dôjde k zmenám v 18 článkoch ústavy a sám prezident navyše prisľúbil, že v prípade úspechu prehodnotí vzťahy s Európskou úniou a bude sa usilovať o usporiadanie referenda pre zavedenie trestu smrti. Tieto skutočnosti znamenajú koniec Turecka tak, ako ho poznáme!

Popri všetkých týchto nie moc priaznivých správach zaujala hlavne účasť už svetoznámeho kuchára a majstra steakov, a hlavne často používané meme „Salt Bae“. Toho pred pár týždňami preslávilo video so štýlovým solením steaku, ktoré obehlo svet a ľudia ho vtipne parodovali vo svojich meme.

İşlem tamam#saltbae #saltlife #salt

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et) on

Ten nesklamal a znova zopakoval svoju fenomenálnu pózu pri vhadzovaní svojho hlasu v referende, čím opäť pobavil svoju nemalú fanúšikovskú základňu.

Ottoman steak 🔪

A post shared by Nusr_et#Saltbae (@nusr_et) on

To, ako sa rozhodol je otázne, každopádne hlasy sú sčítané a tie rozhodli. Z Turecka sa stáva Sultanát!

Zdroj: memehub.sk

Zdroj: bbc.com, idnes.cz, instagram.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
43
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Salt Bae volil v tureckom referende tým najlepším spôsobom

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image