Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Sám doma v realite. Chlapca nasadili na zlé lietadlo, mal cestovať k babke na Vianoce

Letecká spoločnosť sa za omyl ospravedlnila.


Šesťročný chlapec sa chystal na vianočné prázdniny sám navštíviť svoju babku na juhozápade amerického štátu Florida. Vo Filadelfii ho však nasadili na zlé lietadlo, ktorým odletel do mesta Orlando, 260 kilometrov od plánovanej destinácie. Letecká spoločnosť sa za omyl ospravedlnila. Informovali o tom v stredu agentúry AP a DPA.

Maria Ramosová prišla svojho vnuka minulý týždeň vo štvrtok čakať na letisko v meste Fort Myers. Tam jej však oznámili, že chlapec nebol na palube lietadla nízkonákladovej spoločnosti Spirit Airlines.

Shutterstock

„Vbehla som do lietadla k letuške a spýtala som sa jej: ‚Kde je môj vnuk? Bol vám odovzdaný vo Filadelfii?‘ Odpovedala: ‚Nie, nemáme so sebou deti‘,“ opísala situáciu Ramosová. Následne jej vnuk zatelefonoval a oznámil jej, že pristál v Orlande.

Spoločnosť Spirit Airlines vo vyhlásení uviedla, že chlapec bol celý čas pod dohľadom zamestnanca leteckej spoločnosti, aj keď ho nasadili na nesprávny let do Orlanda. Aerolínie dodali, že po zistení omylu informovali rodinu, ktorej sa zároveň za chybu ospravedlnili. „Bezpečnosť a zodpovednosť za prepravu všetkých našich hostí berieme vážne a (v tejto veci) vedieme interné vyšetrovanie,“ napísali aerolínie vo vyhlásení.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.