Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Zabudni na seriózne profilovky od profi fotografov a umelecké Insta príspevky. Sprav si selfie ako poriadna hviezda, nech ti to lajkami a srdiečkami len tak hviždí. Sama pani selfiečkárka Nikola nás inšpirovala k vytvoreniu tohto unikátneho návodu.

1. Napatlaj si fasádu

Vytrhať fúzy, nacapiť tie najvulgárnejšie umelé mihalnice, orámovať oko čiernou, vytrhať obočko, naspäť ho nakresliť a makeup nanášať lopatou. Ak sa na teba stále nedá pozerať, dúfaj, že to zachráni nejaký filter a tú vyrážku ti zakryjú psie uši.

favim.com

2. Nahoď ten najfotogenickejší ksicht

Duckface, vyplazený jazyk alebo zvodný pohľad? Najskôr čekni svoju poslednú fotku na Insta, aby si na ňom nemala furt to isté!

3. Nájdi si správny uhol

Ak máš štyri brady, logicky sa nefoť zospodu, kde potom vyzeráš ako Jabba the Hutt. Skús to ako kedysi holky z Pokecu, pekne zhora a tuk pod bradou je preč. Tiež sa nefoť z profilu ak sa tvoj nos nápadne podobá na ten, čo má sup.

bigbadtoystore.com

4. Využívaj optické klamy a svetelné triky

Potrebuješ zakryť pupáky ako svet? Prepáľ svetlo. Si tučná? Schovaj sa do tieňa. Chýba ti oko? Daj polohu #faded. Alebo sa odfoť o zrkadlo s bleskom a zažiariš!

5. Ukáž, že máš super život

Zásadne sa foť len na pláži, jachte, v posilňovni, na VIP párty alebo s narodeninovými balónikmi v tvare čísel tvojho veku. Fotky s špinavým záchodom ti lajky nenaženú.

6. Samozrejme ukáž, že na to máš

Poriadne si tú fotku označkuj. Vytas na 100% pravú Michael Kors, dolčegabana či šanel kabelu, alebo sa pochváľ novým rúžom od tvojho idolu – Kylie Jenner. Možno raz budete aj kamky za to, že jej robíš reklamu úplne zadarmo.

sg.carousell.com

7. Odfoť super chutné romantické selfie s frajerom

Cuckajte sa, oblizujte a nakazte všetkých srdiečkovým morom. Potom možno každý zabudne na fakt, že má malý p… Že je pod papučou.

8. Cuckaj sa so psom

Alebo zdrapni za krk iného domáceho miláčika. Pes je na fotke roztomilejší ako frajer, nepindá, a keď vyskočí na inú sučku, nebudete musieť rituálne mazať všetky spoločné fotky.

9. Zakry dôkazy

Skús sa odfotiť aspoň na tej upratanejšej strane izby. No a dávaj pozor, aby ti slávu nezobrala nejaká ošemetná podlhovastá vec na baterky, ktorú na fotke vidno položenú na nočnom stolíku.

blog.flaviomarinho.com.br

10. Nenechaj sa zatieniť

Nikdy sa nefoť s oveľa krajšími bičiz ako ty. Ale zas ani s úplnými ohyzdami, aby ti nepokazili reputáciu.

11. Fotošopuj to

Poriadny fotošopový zákrok je viac než 10 plastických chirurgov. Ale ak si nielenže škaredý, ale aj technicky úplne mimo, dúfaj, že na tvoj ksicht bude stačiť aj nejaký free online photo editor.

cosmopolitan.com

12. NEZABUDNI FILTER!

So psím jazykom, s venčekom okolo hlavy alebo s intelektuálnymi okuliarmi je musthave.

13. Nakoniec to poriadne ohešteguj

Ideálne na dvanásť až dvadsať riadkov. Aj keď ten filter pridáš, daj hlavne #nofilter, ak máš na sebe kilo mejkapu #nomakeup, #wokeuplikethis, #nobotox a pre nahnanie followerov musíš dať #likeforlike, #followforfollow, #instagirl, #otd a ďalšie významné tagy.

Instagram: @cupcakecandyxo

Titulná fotka: weheartit.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť