Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 6.6.2023
sk
Norbert
cz
Norbert

Šarlatán v Žiline „odstraňoval“ z ľudí očkovanie, vyliečení ďakovali Ježišovi. Tieto zábery musíš vidieť

Na žilinskom námestí sa diali doslova "zázraky".


Cez víkend sa v Žiline diali doslova neskutočné veci. Neznámy muž tvrdil okoloidúcim ľuďom, že z nich odstráni očkovanie. Svedkyňa tejto bizarnej udalosti priebeh „vymietania očkovania“ natočila, vďaka čomu sa ním môžeme pokochať aj my.

Ako píše portál Žilinak, na začiatku videa sa neznámemu mužovi podarí presvedčiť mladíka, aby sa nechal „očistiť“. Následne začne starší muž privolávať ľudí z okolia. Dodá, že mu nezáleží na farbe ich pleti.

Mohlo by ťa zaujímať:

Známa herečka sa nechala preoperovať na muža. Fanúšikovia sú najviac prekvapení z jeho hlasu

Zázrak na počkanie

„Zoberiem z neho očkovanie, ale bude mu zle. Odprevadíte ho tam, nech si sadne,“ hovorí „liečiteľ“. Mladík chce zavolať svojej mame, muž mu ale tvrdí, že sa nemá čoho báť. A potom príde spomenutý zázrak.

Mladého muža chytia ďalší dvaja muži, „liečiteľ“ mu rozopne bundu a položí ruky na jeho telo. Najskôr mu istý čas masíruje hruď, potom doňho silnejšie postrčí. Mladík zostane zmätený a necíti sa dobre.

Ako ďalej uvádza Žilinak, svedkovia ho následne odvedú smerom k lavičke. Neznámy „liečiteľ“ mladíka napomenie, že zabudol poďakovať. Keď tak spraví, opäť dostane upozornenie, že poďakovať treba Ježišovi. Celý priebeh tejto „mystickej udalosti“ si pozri na priloženom videu.

Aktualizované/ Zistili sme, že ide o liečiteľa Ladislava. Pôvodné video z článku sme nahradili práve tým z jeho facebookovej stránky.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje