Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Sauron sa vracia. Druhá séria seriálu Pán prsteňov: Prstene moci v prvom traileri vyzerá poriadne epicky

Druhá séria odštartuje koncom leta.


Seriál Pán prsteňov: Prstene moci vzbudil medzi fanúšikmi veľké vášne. Niektorým sa nepozdávalo, že sa tvorcovia až príliš vzdialili od predlohy, iní si ale výlet do Stredozeme užili. Druhá séria dorazí už tento rok a nižšie nájdeš prvý teaser.

V centre príbehu bude opäť Galadriel (Morfydd Clark), ktorá už vie, že temný pán Sauron (Charlie Vickers) sa vrátil, je odhodlaný vybudovať svoju armádu a podrobiť si Stredozem. Galadriel sa ocitá v ťažkej situácii, bez bojovníkov a bez spojencov. A Sauron zatiaľ splieta nitky intríg…

Okrem Clark sa v seriáli objavia aj Robert Aramayo, Owain Arthur, Maxim Baldry, Cynthia Addai-Robinson, Ismael Cruz Córdova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Ema Horvath či Peter Mullan. Prvá séria síce nebola dokonalá, ale ani príšerná, takže sme zvedaví, či sa tvorcovia zo svojich prešľapov dokázali poučiť.

Prvé zábery v každom prípade pôsobia veľmi efektne a spolu s vhodnou hudbou aj patrične epicky. Tak uvidíme. Šancu druhej sérii určite dáme. Na Prime Video si prvý diel budeme môcť pozrieť 29. augusta.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.