Scéna ako z dojímavého filmu. Doktor po príchode domov nemohol objať svojho syna

Skús nepodľahnúť emóciám.

Zdroj: Shutterstock.com

Koronavírus nás stavia do mnohých neľahkých situácií. Zakazuje nám objímať našich najbližších a tých, ktorých máme radi. Aj keď by sme to niekedy najradšej urobili, prekonáme sa, lebo ich bezpečnosť je prvoradá. Podobné momenty môžu byť niekedy doslova až srdcervúce. Jeden z nich je zachytený aj na videu, ktoré sa zakrátko stalo virálnym príspevkom na Twitteri. 

Korona nás izoluje od našej rodiny aj kamarátov, skrátka od tých, s ktorými by sme boli momentálne najradšej. Mnohí sa momentálne nemôžu stretnúť, no v tom lepšom prípade bývajú aspoň v rovnakom meste a kvôli bezpečnosti sa vídajú iba z balkónov a objatia si posielajú iba na diaľku.

Zákaz objatia ako prejav lásky

Aj napriek tomu, že to môže byť pre nás nepríjemné, podstupujeme tieto opatrenia, lebo práve tie sú momentálne porovnateľným gestom lásky, podobne ako objatie. Vyhnúť sa objatiu je ťažké, no niekedy to musíme urobiť, či sa nám to páči alebo nie. Rovnako urobil aj otec malého synčeka, ktorý sa vracal zo svojej služby.

Na Twitteri sa objavilo video, ktoré zachytáva dojemný moment, keď doktor a zároveň otec prišiel domov z práce a jeho malý synček sa mu rozbehol v ústrety s otvorenou náručou. Otec mu však včas povedal, aby zastal, keďže bol ešte stále oblečený v pracovnom oblečení. Syn pred ním zastavil a otec hneď nato klesol na kolená a tvár si schoval do rúk.

Video spôsobilo medzi užívateľmi rozruch a okamžite si získalo reakcie. Získalo viac než 11 miliónov zhliadnutí a 110 tisíc zdieľaní. Mnohí v komentároch súcitili s oteckom a chápali jeho rozhodnutie. Len málokoho toto video nedojalo k slzám.

Našiel sa aj užívateľ, ktorý podobnú situáciu pozná na vlastnej koži. V komentári napísal: „Úplne to chápem. Moja žena si týmto prechádza každý deň. Je to srdcervúce, ale je to život, ktorý žijeme. Naša dcéra má oslabenú imunitu, čo všetko ešte viac komplikuje.“

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
45
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nauč sa tráviť čas aj osamote, stojí to za to a môže ťa to dokonca začať baviť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME