Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 26.9.2023
sk
Edita
cz
Andrea
, Ondřejka

Koronavírus nás stavia do mnohých neľahkých situácií. Zakazuje nám objímať našich najbližších a tých, ktorých máme radi. Aj keď by sme to niekedy najradšej urobili, prekonáme sa, lebo ich bezpečnosť je prvoradá. Podobné momenty môžu byť niekedy doslova až srdcervúce. Jeden z nich je zachytený aj na videu, ktoré sa zakrátko stalo virálnym príspevkom na Twitteri. 

Korona nás izoluje od našej rodiny aj kamarátov, skrátka od tých, s ktorými by sme boli momentálne najradšej. Mnohí sa momentálne nemôžu stretnúť, no v tom lepšom prípade bývajú aspoň v rovnakom meste a kvôli bezpečnosti sa vídajú iba z balkónov a objatia si posielajú iba na diaľku.

Zákaz objatia ako prejav lásky

Aj napriek tomu, že to môže byť pre nás nepríjemné, podstupujeme tieto opatrenia, lebo práve tie sú momentálne porovnateľným gestom lásky, podobne ako objatie. Vyhnúť sa objatiu je ťažké, no niekedy to musíme urobiť, či sa nám to páči alebo nie. Rovnako urobil aj otec malého synčeka, ktorý sa vracal zo svojej služby.

Na Twitteri sa objavilo video, ktoré zachytáva dojemný moment, keď doktor a zároveň otec prišiel domov z práce a jeho malý synček sa mu rozbehol v ústrety s otvorenou náručou. Otec mu však včas povedal, aby zastal, keďže bol ešte stále oblečený v pracovnom oblečení. Syn pred ním zastavil a otec hneď nato klesol na kolená a tvár si schoval do rúk.

Video spôsobilo medzi užívateľmi rozruch a okamžite si získalo reakcie. Získalo viac než 11 miliónov zhliadnutí a 110 tisíc zdieľaní. Mnohí v komentároch súcitili s oteckom a chápali jeho rozhodnutie. Len málokoho toto video nedojalo k slzám.

Našiel sa aj užívateľ, ktorý podobnú situáciu pozná na vlastnej koži. V komentári napísal: „Úplne to chápem. Moja žena si týmto prechádza každý deň. Je to srdcervúce, ale je to život, ktorý žijeme. Naša dcéra má oslabenú imunitu, čo všetko ešte viac komplikuje.“


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.