Štvrtok 11.8.2022
sk
Zuzana
cz
Zuzana
, Susana

Koronavírus nás stavia do mnohých neľahkých situácií. Zakazuje nám objímať našich najbližších a tých, ktorých máme radi. Aj keď by sme to niekedy najradšej urobili, prekonáme sa, lebo ich bezpečnosť je prvoradá. Podobné momenty môžu byť niekedy doslova až srdcervúce. Jeden z nich je zachytený aj na videu, ktoré sa zakrátko stalo virálnym príspevkom na Twitteri. 

Korona nás izoluje od našej rodiny aj kamarátov, skrátka od tých, s ktorými by sme boli momentálne najradšej. Mnohí sa momentálne nemôžu stretnúť, no v tom lepšom prípade bývajú aspoň v rovnakom meste a kvôli bezpečnosti sa vídajú iba z balkónov a objatia si posielajú iba na diaľku.

Zákaz objatia ako prejav lásky

Aj napriek tomu, že to môže byť pre nás nepríjemné, podstupujeme tieto opatrenia, lebo práve tie sú momentálne porovnateľným gestom lásky, podobne ako objatie. Vyhnúť sa objatiu je ťažké, no niekedy to musíme urobiť, či sa nám to páči alebo nie. Rovnako urobil aj otec malého synčeka, ktorý sa vracal zo svojej služby.

Na Twitteri sa objavilo video, ktoré zachytáva dojemný moment, keď doktor a zároveň otec prišiel domov z práce a jeho malý synček sa mu rozbehol v ústrety s otvorenou náručou. Otec mu však včas povedal, aby zastal, keďže bol ešte stále oblečený v pracovnom oblečení. Syn pred ním zastavil a otec hneď nato klesol na kolená a tvár si schoval do rúk.

Video spôsobilo medzi užívateľmi rozruch a okamžite si získalo reakcie. Získalo viac než 11 miliónov zhliadnutí a 110 tisíc zdieľaní. Mnohí v komentároch súcitili s oteckom a chápali jeho rozhodnutie. Len málokoho toto video nedojalo k slzám.

Našiel sa aj užívateľ, ktorý podobnú situáciu pozná na vlastnej koži. V komentári napísal: „Úplne to chápem. Moja žena si týmto prechádza každý deň. Je to srdcervúce, ale je to život, ktorý žijeme. Naša dcéra má oslabenú imunitu, čo všetko ešte viac komplikuje.“


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť