Typické scény z filmov pre dospelých, na ktoré by si mal v realite zabudnúť

Život je p*rno. Vážne?

Zdroj: © Profimedia

POZOR! OBSAH 18+

Ak si ešte dieťa, nemôžeš si čítať článok, kde sú nahé tety a ujovia, zbrane, drogy, násilie či iné veci, ktoré sú NSFW.

Emefka

Ťažko povedať, čo je normálne a čo už nie. Každý má tie svoje sexuálne úchylky. Zatiaľ čo tvoja partnerka má rada zväzovanie, iná ti zase môže vopchať prst do zadku.

Každopádne platí jednoduché pravidlo, najprv sa spýtaj a potom konaj, ak nechceš, aby si ju videl poslednýkrát v živote. A hlavne, ak sú to veci, ktoré máš obkukané z filmov pre dospelých…

Pekné slovíčka

Akékoľvek oslovenia, ktoré ju majú vydráždiť do nepríčetnosti, sú v posteli fajn. Ak to tej danej žene vyhovuje. No ak ju dobre nepoznáš a v tom najlepšom jej povieš: „Ó, áno, ty ku*vička, urob tatinkovi dobre!“, do 3 sekúnd bude fuč. V reálnom živote by mal chlap preukazovať rešpekt a úctu každej žene, takže mimo posteľ sú akékoľvek nadávky tiež tabu.

© Profimedia

Ženy majú dáviaci reflex

Všetky ženy, okrem niektorých pornoherečiek. Vážne nie je v pohode, ak ju pri tom chytíš za tú jej peknú hlavičku a prirážaš ako blázon, div že ju nezadusíš vlastným údom. Dostať sa čo najhlbšie, alebo rozraziť jej hlavu v tomto prípade nie je priorita. Ak máš rád zvratky alebo túžiš sedieť zvyšok noci na pohotovosti s odhryznutým p*nisom a slzami v očiach, tak to pokojne urob.

© Profimedia

Trojka

Ak niekedy budeš počuť nejaký pár, ktorý si to práve rozdáva, nechoď tam, obzvlášť ak si úplne cudzí človek. Možno si v péčku príjemným prekvapením, ale v skutočnosti asi ťažko. Ak túžiš po kariére roznášača pizze, podomového predajcu, inštalatéra a podobné iné zamestnania, veľmi neočakávaj, že ti otvorí sporo odetá dievčina, ktorá netúži po ničom inom, len vyš*kať z teba dušu.

© Profimedia

Sexmachine

Sex nie sú žiadne preteky. Nemusíš ísť na plný plyn a mať výkon 120 pichov za minútu. A ak nemáš kondičku, tak ťa po dvoch minútach klepne. Ani 20-sekundové striedanie polôh nespôsobuje najväčšiu rozkoš.

Skôr sa sústreď na konkrétne potreby ženy, maj nejaký rozbeh, striedanie tempa, pomalé a precítené prirážanie, no skrátka čokoľvek, čo sa bude páčiť vám obom. Vo filme jej síce chlap naložil tak, že nevie dva dni chodiť, ale ona si to nesmierne užila. (zarobila)

© Profimedia

Anál

Pokiaľ nie ste vopred dohodnutí, nepchaj sa tam, kam nemáš. Nie každej žene to vyhovuje a keď je tento vstup doslova nečakaný, nečakaná a možno neprimeraná bude aj jej reakcia. Ak mieniš obrábať obe dierky, vždy použi kondóm.

To len v porne sa tvária, že je v poriadku preskúmať za 15 minút päť až šesť otvorov dvoch až troch ľudí. A nepľuj! Lubrikačné gély sú lepšia voľba ako pľuvanec medzi nohami…

© Profimedia

Semeno

Ak sa náhle stretne mužská spermia so ženským okom, nastáva problém. Mať ejakulát na tvári, vo vlasoch a tváriť sa pri tom, že je to tá najlepšia vec na svete s poslušne vyplazeným jazýčkom? V péčku žiadny problém, to ani inak nekončí.

Ale ak čaja musí ísť ešte domov alebo to jednoducho nechce, použi radšej servítku alebo to pusti inam. Chcel by si, aby tvoja partnerka prehĺtala? Skús sa najprv zamyslieť nad svojou životosprávou, nad fajčením a pitím a možno sa s tým niečo dá urobiť.

© Profimedia

Pred a po

Predohra je veľmi dôležitá časť. Aj keď pani „herečka“ je pripravená vždy a všade, respektíve stačí pľuvanec na medzinožie, no v reálnom živote je to neprípustné. Ženu treba skrátka nažhaviť. Taktiež v porne neexistujúca dohra, má veľký význam. Aj keď ide o jednorazovku, poutierať sa a odkráčať je veľmi nešťastné riešenie. Tak jej ukáž trošku „lásky“ a nezabudni povedať, že sa určite ozveš.

© Profimedia


Reagujte!
Grr Grr
7
Grr
Fuuj Fuuj
63
Fuuj
Fňuk Fňuk
12
Fňuk
Jeej Jeej
25
Jeej
Uups Uups
12
Uups
Haha Haha
338
Haha
Woow Woow
50
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Východniarsky slovník pre začiatočníkov. Vtipné hlášky a slová, ktoré pobavia, no neurazia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME