Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 30.5.2023
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand
Zdroj: ©Nuyorican Productions / MovieStillsDB

Sci-fi aj humor. 7 zaujímavých filmov, ktoré nájdeš v máji na streamovacích službách

Na streamovacích platformách bude čo pozerať aj v máji.

Aj budúci mesiac vyjde na rôznych streamovacích službách viacero pozoruhodne vyzerajúcich filmov. Na svoje si prídu milovníci sci-fi, akčných trilerov, ale aj komédií či dokumentov. Poďme si teda jednotlivé snímky predstaviť podrobnejšie.

1. Crater

Zaujímavý zážitok sľubuje lákavé coming-of-age sci-fi Crater od Kylea Patricka Alvareza. Príbeh sa točí okolo mladého Caleba, ktorý bol vychovaný vo vesmírnej kolónii. Keď jeho otec zomrie, spolu so svojimi priateľmi sa vydáva na dobrodružnú cestu, aby preskúmal záhadný kráter na neznámej planéte.

Hlavné úlohy stvárnili Isaiah Russell-Bailey, Mckenna Grace, Billy Barratt, Orson Hong, Thomas Boyce a Scott Mescudi. Snímka si odbije premiéru na Disney+ 12. mája.

YouTube video

2. Still: A Michael J. Fox Movie

Dokument Still: A Michael J. Fox Movie sa zameria na život a kariéru herca Michaela J. Foxa. Ten bol v 80. a 90. rokoch veľkou hviezdou, hoci neskôr jeho kariéra začala upadať.

V roku 2021 ju kvôli zdravotným problémom ukončil. A práve jeho problémom so zdravím a bojom s Parkinsonovou chorobou sa bude venovať aj tento dokument. Pozrieť si ho budeme môcť 12. mája na Apple TV+.

YouTube video

3. The Mother

Milovníci akčných filmov by mali venovať pozornosť trileru The Mother od Niki Caro. Hlavnou hrdinkou bude chladnokrvná vrahyňa (Jennifer Lopez), ktorá sa rozhodne svet zločinu opustiť. Keď sa ale na jej stopu dostanú nebezpeční ľudia, musí sa opäť chopiť zbraní. A zároveň ochrániť aj svoju dcérku.

Okrem Lopez vo filme uvidíme aj Gaela Garcíu Bernala, Josepha Fiennesa, Omariho Hardwicka, Paula Raciho, Lucy Paez, Jesseho Garciu a Yvonne Senat Jones. Jennifer Lopez už v niekoľkých filmoch ukázala, že akčné úlohy jej problém nerobia, snáď teda dostaneme slušnú a zábavnú jednohubku. Snímka dorazí 12. mája a dostupná bude na Netflixe.

YouTube video
Sam Cutler, influencerka, svadba, porucha príjmu potravy, fitness

Odporúčame prečítať:

Internet skritizoval influencerku. Nízkokalorickou svadbou vraj propaguje poruchy príjmu potravy

4. Anna Nicole Smith: You Don’t Know Me

Dokumentárny film Anna Nicole Smith: You Don’t Know Me natočila Ursula Macfarlane a bližšie sa v ňom pozrie na život modelky a herečky Anny Nicole Smith.

V 90. rokoch sa stala modelingovou hviezdou, hrala v niekoľkých filmoch a jej osobný život bol prepieraný v bulvárnych médiách. Napokon tragicky zomrela v roku 2007. Film nám 16. mája doručí Netflix.

YouTube video

5. White Men Can’t Jump

Športovú komédiu White Men Can’t Jump natočil Calmatic, a pokiaľ ti je jej názov povedomý, tak právom. Ide totiž o remake kultovej komédie Bieli muži nevedia skákať z roku 1992.

Aj tentokrát sa bude príbeh točiť okolo basketbalistov, ktorí sa zapletú s nebezpečnými gangstermi. Práve pomocou basketbalu si však môžu zarobiť slušné peniaze a splatiť svoj dlh.

Sam Cutler, influencerka, svadba, porucha príjmu potravy, fitness

Odporúčame prečítať:

Internet skritizoval influencerku. Nízkokalorickou svadbou vraj propaguje poruchy príjmu potravy

V snímke uvidíme Sinqua Wallsa, Jacka Harlowa, Teyanu Taylor, Lauru Harrier, Vincea Staplesa, Andrewa Schulza či nedávno zosnulého Lancea Reddicka. Snímka sľubuje celkom solídnu zábavu a premiéru si odbije 19. mája na Disney+.

YouTube video

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje