Sci-fi horor Pod vodou ťa zavedie do podmorského dna, kde výskumníci prebudia tajomné zlo

Do kín prichádza lákavá žánrovka.

Zdroj: CinemArt SK

Milovníci napätia a mrazivej atmosféry si prídu na svoje. V slovenských kinách totiž v týchto dňoch štartuje zaujímavo vyzerajúci sci-fi horor Pod vodou. Zrežíroval ho William Eubank a zavedie nás v ňom do podmorského vedeckého laboratória na morskom dne.

Pracovať v takýchto podmienkach rozhodne nie je žiadny med. Všade je tma, laboratórium čelí silnému tlaku a mrazivej vode. Pracovníci na čele s mladou Norah Price v týchto obrovských hĺbkach vykonávajú sondážne vrty do morského dna.

Všetko sa však skomplikuje, keď ich zastihne silné zemetrasenie a musí dôjsť k evakuácii. Tá však nebude vôbec jednoduchá. Pracovníci totiž prídu na to, že ich vrty zrejme prebudili niečo, čo malo radšej ostať spať. Začína šialená naháňačka, pri ktorej pôjde o život.

Hlavné úlohy si v snímke strihli Kristen Stewart, Vincent Cassel, T. J. Miller, Jessica Henwick, John Gallagher Jr. a Mamoudou Athie. Podľa doterajších upútaviek sa zdá, že nás v kinosálach čaká poriadne napínavý a tiesnivý hororový zážitok. Kvalitných podmorských hororov nikdy nie je dosť, takže my v kine rozhodne chýbať nebudeme.

Rozhodne lákavo pôsobí aj obsadenie. Kristen Stewart už dávno dokázala, že je mimoriadne schopnou herečkou, Vincent Cassel je overený profík a T. J. Miller či John Gallagher Jr. už tiež mnohokrát potvrdili svoje kvality.

Podľa trailerov sa zdá, že by sme mohli dostať žánrovku, ktorá by dokázala zúročiť atraktívne prostredie a z neho vyplývajúcu klaustrofóbiu. Pridaj si k tomu záhadné zlo, ktoré sa hlavným hrdinom podarilo nechtiac prebudiť, a máš tu recept na solídne napínavú jazdu. Pod vodou dorazí do slovenských kín už 9. januára 2020.

CinemArt SK

Tento obsah vznikol v spolupráci s CinemArt

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 rodičov, ktorí si pri svojich ratolestiach len povzdychli a opýtali sa: "Prečo ja?!"

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME