Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Sci-fi Ja, legenda 2 bude podľa Willa Smitha vernejšie knižnej predlohe. Nadviaže na alternatívny koniec jednotky

Will Smith si opäť zahrá hlavnú rolu.


Post-apokalyptické sci-fi Ja, legenda sa v roku 2007 stretlo s pozitívnym prijatím kritikov aj divákov. Ako ale píše aj portál Collider, viacerí diváci kritizovali odklon od knižnej predlohy Richarda Mathesona, ktorá bola podľa nich oveľa lepšia než ten film.

Režisér Francis Lawrence síce pôvodne nakrútil koniec verný knižnej predlohe, ale napokon bol nútený ho zmeniť po negatívnych testovacích projekciách. Dnes však fanúšikovia práve tento koniec považujú za oveľa lepší než ten, ktorý sme mohli vidieť v kine.

A evidentne si to myslia aj filmári, keďže v plánovanom pokračovaní plánujú nadviazať práve na alternatívny záver jednotky. Príbeh filmu sa odohrával vo svete, ktorý zničil vírus a premenil väčšinu obyvateľov na hrozivých mutantov. Will Smith stvárnil virológa Roberta Nevilla, ktorý je voči vírusu imúnny. Každý jeho deň je však bojom o prežitie v nehostinnom svete plnom nebezpečenstva.

V Ja, legenda 2 sa do hlavnej úlohy vráti Will Smith (jeho postava v závere kinoverzie zomrela, ale v alternatívnom konci prežila) a okrem neho uvidíme aj Michaela B. Jordana (Creed). Ten sa na filme bude podieľať aj ako producent.

20 zaujímavých fotiek, pri ktorých si povieš: "Wau, tak toto som ešte nevidel!"

Odporúčame prečítať:

20 zaujímavých záberov, pri ktorých si povieš: „Wau, tak toto som ešte nevidel!“

Smith v nedávnom rozhovore pre Entertainment Tonight prezradil, že s Jordanom majú hneď niekoľko zaujímavých nápadov na sequel. „Myslím, že to spoločne dotiahneme na plátno,“ dodal. Zároveň zdôraznil, že do sequelu pôjde len vtedy, ak dokáže obstáť ako film sám o sebe. „Nikdy by som neurobil pokračovanie len preto, že by bolo cool mať sequel. Tento spĺňa moje štandardy.“

filmy, sci-fi, Ja, legenda 2, Ja, legenda, post-apokalyptický film, Will Smith, sequel
MovieStillsDB / Warner Bros.

Scenár napíše skúsený Akiva Goldsman (pracoval už na jednotke), podľa ktorého bude dvojka oveľa vernejšia knižnej predlohe. Kto sa ale chopí réžie, to stále nevieme. Zatiaľ nie je známy ani predpokladaný dátum premiéry.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.