Utorok 5.7.2022
sk
Sviatok svätého Cyrila a Metoda | Cyril, Metod
cz
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | Cyril, Metoděj

Ľudia si nechávajú na telo vytetovať naozaj najrôznejšie motívy. V dnešnej dobe majú navyše na výber z nepreberného množstva rôznych štýlov. Od zvieratiek, motivačných citátov, japonských múdrostí či abstraktných vzorcov. Mimo ale, pravdaže, neostávajú ani obľúbené filmy či seriály. Ktorý film sa teší medzi fanúšikmi tetovaní najväčšej popularite? Ako uvádza aj portál Unilad, podľa analýzy portálu OnlineBingo je suverénne najobľúbenejším legendárna sci-fi sága Star Wars.

OnlineBingo pomocou podrobnej analýzy hashtagov na sociálnych sieťach zistilo, že motív Star Wars má vytetovaných neuveriteľných 322-tisíc ľudí. Nájdeme medzi nimi svetelné meče, Dartha Vadera, Baby Yodu, loď Millennium Falcon či slávnu hlášku „Nech ťa Sila sprevádza“. Na druhom mieste sa umiestnil ďalší nesmrteľný fenomén, a síce Harry Potter. Jeho motív na tele nosí 285-tisíc ľudí. Jedným z najpopulárnejších motívov je v tomto prípade znak Relikvií smrti.

Tretie miesto obsadili tetovania s Batmanom, prípadne jeho úhlavným nepriateľom Jokerom. Tých si nechalo vytetovať 111-tisíc ľudí. Čo sa týka samotného Jokera, najčastejšie sa stretneme so stvárnením Joaquina Phoenixa a Heatha Ledgera. Medzi ďalšími filmami, ktoré sa v rebríčku umiestnili, sa nachádza hororová séria Piatok trinásteho, Alica v krajine zázrakov, Spider-Man, Môj sused Totoro, Predvianočná nočná mora a Iron Man.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť