Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 6.6.2023
sk
Norbert
cz
Norbert

Sebavedomý influencer ponúka embryá za 2 milióny. Jeho deti by mali skrášliť ľudskú rasu

Ak naškrabeš dva melóny, môžeš mať dokonalé dieťa, tvrdí moderátor.


Mexický televízny moderátor a influencer sa postaral o kontroverzné reakcie ponukou svojich ušľachtilých spermií, ktoré úspešne prenikli do manželkiných vajíčok. Jedno vyhotovené embryo je ochotný predať za dva milióny dolárov. Apeluje nielen na ľudí, ktorí nemôžu mať vlastné deti, ale aj na tých, ktorí ich síce mať môžu, no nie také pekné ako tie jeho.

Poncho de Nigris sa stal známym účasťou v programe Big Brother 2003 a ďalších nervydrásajúcich reality šou. Vo svojej krajine je populárnou celebritou, z čoho sa rozhodol vyťažiť. S manželkou si v rámci IVF dali zmraziť dve oplodnené embryá v prípade, že by v budúcnosti chceli ďalšie deti. Keďže v súčasnosti majú už štyri, rozhodli sa, že pre svet by bolo nefér, keby ich nechali ležať v ľade.

Mexičan deklaruje kvalitu oboch embryí a ich vynosením zaručuje zlepšenie ľudského genofondu. Preto si myslí, že by bolo šialené, keby ich ponúkal zadarmo. Dva milióny za kus považuje za primeranú sumu.

Štyridsaťšesťročný influencer verí, že jeho „bieli kamaráti, ktorí zdarne dorazili do cieľa“, budú žiadaným artiklom, lebo jeho gény sú úžasné, pričom poukazuje na svoje deti. Obe embryá sú vraj dievčatá najvyššej kvality, ociachované genetickými testami.

Rodinka už ďalšie skvostné potomstvo neplánuje, preto moderátor považuje za vhodné a spravodlivé posunúť svoj klenot neelitným ženám (párom). Ak sa nepredajú, čo je údajne nepravdepodobné, môžu zostať zmrazené na neurčito a poslúžiť ako životná poistka v prípade jeho smrti.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Monika Suchá
Píšem prstami, myslím hlučným vnútorným hlasom. Atakujem zaujímavými témami, ktoré musia prilákať najskôr mňa, kým ich vyzradím druhým. Konvenčne do nich badurkujem ironický a sarkastický tone of voice.Vo voľnom čase neznášam decká, obľubujem pondelky, bad days sú nedeľky. Rada si umývam zuby a šparchám sa vatovými tyčinkami v uškách. Také uspokojujúce.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje