Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 18.6.2024
sk
Vratislav
cz
Milan, Milana

Secret Invasion od MCU: Samuel L. Jackson v novej ukážke odhaľuje inváziu Skrullov!

Marvel Studios do sveta vypustilo nový trailer na očakávaný seriál na Disney+ Secret Invasion!


MCU láka fanúšikov na ďalší seriál Secret Invasion novým trailerom, ktorý vyšiel počas dnešnej noci, v čase udalosti Sunday Night Baseball na televíznej stanici ESPN.

V hlavnej úlohe seriálu sa objavuje jedna z najzaujímavejších tvárí celého MCU, herec Samuel L. Jackson, ktorý odhaľuje inváziu Skrullov na najvyšších vládnych pozíciách.

Na Disney+ dorazí vážny seriál z produkcie MCU!

Samotný trailer sa nesie v temnom a vážnom duchu, atmosféra by sa dala priam krájať. Nick Fury v pozícii bývalého riaditeľa sa v čase svojej neprítomnosti dopustil závažného zločinu.

Ukážka začína slovami Talosa (Ben Mendelsohn), generála Skrullov, ktorý Furyho upozorňuje na fakt, že počas jeho absencie sa veci veľmi zhoršili. Scénu strieda výbuch, ktorý spôsobuje hlavný záporák seriálu, stvárňovaný hercom Kingsleym Ben-Adirom. Ten sa v seriáli objaví v úlohe zlého Skrulla Gravika.

Samuel L. Jackson, Secret Invasion, MCU, Marvel
Marvel Studios / moviestillsdb.com

Ako sa zdá, práve bývalý riaditeľ S.H.I.E.L.D.-u bude zodpovedný za inváziu Skrullov, čo tiež svojimi slovami potvrdzujú postava herečky Olivie Colman, ktorá v seriáli stvárňuje agentku Sonyu Falsworth, a Don Cheadle ako James Rhodey Rhodes/War Machine.

Následne sledujeme zostrih niekoľkých scén. S Nickom Furym navštívime miesto posledného odpočinku jeho otca, do príbehu sa vracajú známe tváre v podobe agentky Marie Hill (Cobie Smulders) a agenta Everetta K. Rossa (Martin Freeman), a Emilia Clarke v úlohe Abigail Brand objavuje desiatky žiariacich sarkofágov.

Kde sú Avengers?

Upútavka pokračuje a obyvatelia Zeme sú bez pomoci Avengers pod obrovským tlakom. Nick Fury sa tak rozhodne naposledy vybojovať vojnu, ktorá ohrozuje celé ľudstvo.

V jednotlivých strhujúcich záberoch vidíme, ako sa dej presúva nad miesto, ktoré pripomína atómovú elektráreň v Chernobyle, ktorá by mala slúžiť ako miesto, kde sa nepriateľskí Skrullovia zoskupujú a pripravujú na inváziu.

Známy znak vidíme tiež na kufríku, ktorý otvára neznáma postava, čo napovedá, že sa v príbehu objaví aj U.S. Department of Damage Control, a teda organizácia známa z projektov Spider-Man: No Way Home alebo Ms. Marvel. Zástupcovia tejto organizácie sa v minulosti postarali o výsluch Petera Parkera alebo prenasledovanie Kamaly Khan.

Žiaci na Slovensku oslovujú stredoškolských učiteľov titulom profesor. Je to tak správne?

Určite si prečítaj:

Žiaci na Slovensku oslovujú stredoškolských učiteľov titulom profesor. Je to tak správne?

MCU vypustí do sveta nový seriál tesne pred letom!

Ukážka nám ponúkla niekoľko unikátnych pohľadov a scén zo seriálu, ktorý, ako sa na prvý pohľad zdá, pracuje s reálnymi kulisami, ktoré dopĺňa nenápadný CGI. S Nickom Furym ako hlavným hrdinom príbehu sa tak fanúšikovia môžu tešiť na špionážny triler, v ktorom nestretnete žiadnych superhrdinov, iba ľudí v boji proti mimozemskej rase.

Ako sa podarí Nickovi Furymu zabrániť svetovému prevratu a zastaviť inváziu Skrullov, sa dozvieme už za pár mesiacov. Seriál dorazí na streamovaciu platformu Disney+ už 21. júna 2023, a teda tesne pred letom. Režisérmi seriálu sú Thomas Bezucha a Ali Selim, pričom scenár napísal Kyle Bradstreet. Seriál pozostáva zo 6 epizód, ktoré by mali mať celkovú dĺžku okolo 60 minút.
One Last Fight! – Nick Fury

Samuel L. Jackson, Secret Invasion, MCU, Marvel
Marvel Studios / moviestillsdb.com

Tagy:

Martin Krug
Primárne sa venujem tvorbe článkov na tému Marvel a Marvel Cinematic Universe (MCU). Cudzie mi však nie sú ani témy, ktoré spadajú do fantasy pop-kultúry, od najrôznejších kníh, cez vybrané komiksy, až po samotné filmové a seriálové projekty. Denne prispievam k tuzemskému Marvel spravodajstvu prostredníctvom sociálnych sietí.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.