Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika

Úloha matky je veľmi náročná a prináša so sebou mnohé výzvy aj za bežných okolností. Všetko sa ešte viac komplikuje, keď do rovnice vstúpia fetišisti, ktorí sú posadnutí túžbou dostať sa k materskému mlieku. To je problém, ktorému čelí Misty Lang, matka siedmich detí.

Misty žije v Seattli, ktorý má povesť mesta, v ktorom sa pohybujú nie veľmi konvenční ľudia. Správy, ktoré žena dostáva, sa však vymykajú bežnému „alternatívnemu“ životnému štýlu. Navyše niekedy prichádzajú aj z veľkej vzdialenosti!

profimedia

Pomáha matkám s nedostatkom mlieka

Misty už pri svojom prvom tehotenstve zistila, že má prebytok mlieka. Už 12 rokov pomáha matkám s nedostatkom a posiela im svoje zásoby. Žiaľ, vďaka tomuto nechtiac získala povesť „mliečnej cisterny“ a dostala sa do hľadáčika fetišistov, ktorí sú posadnutí snahou získať jej mlieko.

profimedia

Nemiestne správy od mužov

Niektorí z mužov túžia po samotnom mlieku, iní zasa dobiedzajú s prosbou o to, nech ich priamo nakojí. Za tento akt niekto ponúkal až 3 700 dolárov (cca 3 000 eur). Tí prefíkanejší sa na svojich online profiloch vydávajú za ženy, manželov žien bez mlieka alebo dokonca za výskumníkov.

Matka troch párov dvojičiek + jedného sólistu vraví, že na tieto správy reaguje podľa nálady. Časť správ jednoducho zablokuje, inokedy sa snaží zistiť viac o motívoch konania daného človeka. Je presvedčená, že niektorí jedinci si takto túžia vykompenzovať neuspokojivý vzťah s matkou počas detstva.

profimedia

Postarať sa o početné potomstvo vôbec nie je jednoduché – týždenný nákup, ktorý predavači v obchode považujú za nákup na celý mesiac, Misty bežne vyjde aj na vyše 600 dolárov (cca 500 eur). Popri boji s úchylákmi sa usilovná matka stíha starať o rodinu, pracovať a študovať medicínu.

Zdroj: profimedia.sk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť