Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Mnohí muži snívajú o krásnej hustej brade alebo aspoň o zvodnom sexi strnisku, no genetika im v tomto veľmi nedopriala. Sedemročný Riley Gilmour, o ktorom píše portál Unilad, mal vzhľadom na svoj nízky vek podobný problém, no originálne sa vynašiel. Chlapec je dôkazom toho, že na všetky problémy existujú riešenia, pokiaľ človek pohne rozumom.

View this post on Instagram

Out and about learning to ride bikes today ?????

A post shared by Robin Gilmour (@rob.t.gilmour) on

Zmena je život

Chlapček z Anglicka sa túžil, ako mnoho iných detí, podobať na svojho otca. A podľa slov jeho matky Jennifer sa im vďaka tejto svojej snahe postaral o poriadny šok. Malý výmyselník sa hneď po večeri mlčky odobral do detskej izby.

Po pár minútach vybehol a zvolal: „Aha! Vyzerám ako ocko!“ Rodičia zbystrili pozornosť a uvideli, že Riley má precízne dokreslené strnisko. Dal si na ňom skutočne záležať, keďže sa naozaj verne ponášalo na bradu jeho otca Roba.

Kvalitná ceruzka na oči je základ

Rodičom sa uľavilo, keď zistili, že si to nenamaľoval permanentnou fixkou, ale iba maminou ceruzkou na oči. No vďaka jeho šikovným rúčkam sa na chvíľu stal menšou, avšak vernou kópiou svojho otca. Situácia pobavila celú rodinu, Jennifer hovorí, že sa s manželom už dávno tak dobre nezasmiali. Okrem Rileyho má manželský pár z East Yorkshiru ešte dve deti.

View this post on Instagram

Taking a dip…???

A post shared by Robin Gilmour (@rob.t.gilmour) on

Šminky už pôjdu mimo dosah

Náprava škôd na malom výmyselníkovi si vyžadovala pár chvíľ v kúpeľni. Potrvalo mu 15 minút, kým zo seba zmyl svoj originálny porast. Ešte predtým sa však jeho mame podarilo urobiť pár záberov bradatého syna.

Pobavená Jennifer sa vyjadrila, že najvtipnejšie na tých fotografiách je ten hrdý pohľad Rileyho. Jennifer sa páčilo, že sa chce podobať na svojho otca, avšak dodala, že už svoje šminky pre istotu radšej poriadne ukryje.

Zdroj: Unilad


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť