Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

V poľskom meste Krakov sa v korunách stromov objavil záhadný tvor. To si aspoň mysleli vydesení obyvatelia. Ako píše aj portál Unilad, neznámy tvor istú ženu tak veľmi vyľakal, že zavolala do miestneho útulku.

„Sedí na strome už dva dni!“ hovorila. „Ľudia neotvárajú okná, pretože sa boja, že im vojde do bytu.“ Pracovníkov tento telefonát prekvapil a dokonca im napadlo, že sa v okolí naozaj môže pohybovať nejaké exotické zviera. Vybrali sa teda na miesto a celú situáciu preverili.

Z cyklu "Z pamiętnika inspektora" – relacjonuje inspektor Adam.- Przyjedźcie i go zabierzcie! – w głosie dzwoniącej…

Posted by KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami on Tuesday, April 13, 2021

Žiadna záhada

Na mieste ale zistili, že obávaná obluda je v skutočnosti croissant. Útulok jeho fotografie zverejnil na svojej oficiálnej facebookovej stránke. Pracovníci k nim napísali, že k celému prípadu pristupovali obozretne. Počas svojej kariéry sa totiž už stretli s rôznymi spôsobmi, ako sa majitelia zbavili nechcených zvierat.

Shutterstock

„Stretli sme sa už s vážne chorou mačkou v odpadkovom koši, potkanmi a škrečkami v klietkach vyhodených do odpadkov a dokonca aj s rybou vo vedre na ulici,“ uviedli. V tomto konkrétnom prípade mali podozrenie, že môže ísť o leguána, ktorý na strome uhynul. „Keď sme sa ale pozreli lepšie, tak sme zistili, že ten chudák nemá nohy ani hlavu,“ dodali pracovníci útulku. Croissant zrejme niekto vyhodil z okna s tým, že ho zožerú vtáky.

Pochutina ale uviazla v korunách stromu a v obyvateľoch mesta spôsobila naozaj veľké znepokojenie. Používateľov na internete táto príhoda pobavila a príspevok krakovského útulku sa dočkal viac ako 3-tisíc zdieľaní. Okrem toho dokonca inšpiroval ľudí aj k tvorbe originálneho fan artu!

Gdy na drzewach zaczynają pojawiać się pierwsze zielone pączki, młody lagun budzi się z zimowego snu. Wychodzi z…

Posted by Rynn rysuje on Thursday, April 15, 2021


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.