Piatok 3.12.2021
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Pandémii koronavírusu sa museli prispôsobiť prakticky všetci obyvatelia na svete. Výnimkou nie sú ani firmy, z ktorých však majú mnohé možnosť stále fungovať, a to najmä vďaka tomu, že ich pracovníci pracujú z domu (home office). Vďaka moderným technológiám teda nie je problém usporiadať napríklad konferenciu priamo z obývačiek.

Malá nehoda počas home office

Je ale tiež pravdou, že mnohí ľudia na režim home office stále nie sú príliš zvyknutí. Odraziť sa to potom môže aj na prípade, o ktorom informuje portál Unilad. Šéfka firmy Lizet Ocampo viedla videokonferenciu s dvoma zamestnancami, ale nechtiac aktivovala filter, ktorý ju zmenil na zemiak.

Internet sa na zemiakovej šéfke dobre pobavil

Problém nastal v tom, že Lizet netušila, ako nežiadúci filter vypnúť. Celú videokonferenciu tak viedla v zemiakovej podobe. Jej podriadená Rach Clegg sa screenshotom z tejto nezvyčajnej konferencie pochválila na Twitteri. Niekto by sa možno obával vyhadzovu, ale Lizet vzala všetko s nadhľadom a poriadnou dávkou humoru.

„Som zemiaková šéfka,“ napísala na Twitteri. Všetci v týchto dňoch potrebujeme trochu vzpruhy a humoru. Treba dodať, že tweet so zemiakovou šéfkou si na internete našiel popularitu veľmi rýchlo a všetkých ohromne pobavil.

„Tento tweet je to najlepšie, čo som tento týždeň zažila,“ napísala istá Missy. Mladík Shea dodal, že sa na tweete smial celé hodiny. „Ako ste dokázali zvládnuť celú konferenciu v takejto podobe?“ spýtala sa Juanita. „Ja by som sa celú dobu smiala!“

Svojim kolegom, ale aj celému internetu tak Lizet nechtiac pripravila pár zábavných chvíľ.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť