Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Šéfkuchár Martin Novák skončil v nemocnici. Dostal takéto jedlo, ako ho zhodnotil?

Tentokrát to nebude Na nože, ale Martin pôjde pod nože.


Známy a obľúbený šéfkuchár Martin Novák z úspešnej relácie Na nože priznal ešte pred pár mesiacmi zdravotné problémy, ktoré mu dokonca komplikovali nakrúcanie jeho kuchárskej šou a tiež účinkovanie v Let’s Dance.

„Ja mám trošku problémy so žlčníkom teraz v poslednej dobe, takže aj to k tomu nejakým spôsobom prispelo. Musím si dávať pozor na to, čo jem, takže diétka,“ priznal vtedy a dokonca kvôli tomu schudol 10 kíl.

Teraz sa ozval priamo z nemocničného lôžka a priznal, že ho budú operovať. „Keďže mám dostatok času, poďme na otázky,“ napísal k záberom z nemocnice, čím všetkých fanúšikov vystrašil.

„Ahojte, všetci! Trošku ste ma zasypali otázkami, že čo robím v nemocnici. Ako som už dlhšie dozadu avizoval, mal som nejaké zdravotné problémy. Mám žlčníkové kamene, čo má dnes strašne veľa ľudí. Toto musí ísť zo mňa preč. Zajtra sa ide na to, dnes ešte takto oddychujem,“ oznámil svojim sledovateľom a uviedol všetko na pravú mieru.

Šarmantná retro romantika, ktorá nie je hlúpa. Čo recenzenti chvália na novinke Zober ma na Mesiac?

Odporúčame prečítať:

Šarmantná retro romantika, ktorá nie je hlúpa. Čo recenzenti chvália na novinke Zober ma na Mesiac?

„Práve mi došla večera, takáto biela hmota neviem čoho. Je tam trocha cítiť ocot, takže asi nejaká polievka,“ napísal k príbehu na sociálnej sieti po tom, ako mu doniesli večera. „To máš za všetkých, za tie reštaurácie,“ povedala mu manželka, ktorá mu robila spoločnosť a jedla rezne. „Nie je to zlé, ale už som najedená z tých rezňov,“ zhodnotila polievku ona.

„Nálepky si mi doniesla? Máš tam aj šesť nožov?“ poznamenal ironicky a tým narážal na hodnotenie v jeho šou, kde môže najlepšie reštaurácie oceniť nálepkou s piatimi nožmi.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.