Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 4.12.2023
sk
Barbora
, Barbara
cz
Barbora
, Barbara, Bára

Selena Gomez si dáva pauzu od Instagramu. Schytala kritiku za vyjadrenia ku konfliktu v Izraeli

Aký názor má na konflikt na Blízkom východe?


Selena Gomez možno opäť opustí Instagram. Vo štvrtok 2. novembra sa 31-ročná zakladateľka spoločnosti Rare Beauty v rýchlo vymazanom príbehu na Instagrame podelila o frustrovaný odkaz pre svojich 430 miliónov sledovateľov. Informuje o tom portál Hollywood Life.

„Dávam si pauzu a mažem svoj Instagram,“ napísala Selena v príspevku. „Skončila som. Nepodporujem nič z toho, čo sa deje.“ Nižšie si môžeš pozrieť znova publikovaný príspevok Seleninou fanpage z jej príbehu na Instagrame.

Selenin príspevok prišiel len štyri dni po tom, čo sa na rovnakej platforme vyjadrila k izraelsko-palestínskemu konfliktu. „Dávam si pauzu od sociálnych médií, pretože mi puká srdce, keď vidím všetku tú hrôzu, nenávisť, násilie a teror, ktoré sa vo svete dejú,“ napísala v pondelok 30. októbra.

S láskou, Selena

„Mučenie a zabíjanie ľudí alebo akýkoľvek čin nenávisti voči jednej skupine je hrozný. Musíme chrániť všetkých ľudí, najmä deti, a nadobro zastaviť násilie. Je mi ľúto, ak moje slová nikdy nebudú všetkým stačiť. Len sa nemôžem prizerať tomu, ako sa ubližuje nevinným ľuďom. Z toho sa mi robí zle. Chcela by som zmeniť svet. Ale príspevok to nedokáže. S láskou, Selena.“

Mnohí sa na sociálnych sieťach pustili do bývalej hviezdy Disney Channel za to, že zaujala neutrálny postoj, aj napriek tomu, že nedávno „lajkla“ proizraelský príspevok komičky Amy Schumer.

Shutterstock

„Selena Gomez je doslova tretia najsledovanejšia osoba na Instagrame s takmer pol miliardou sledovateľov,“ napísal vtedy jeden z používateľov sociálnych sietí. „Príspevok bude mať dopad. Práve preto ma rozčuľuje, keď sa celebrity vyjadrujú neutrálne. Robia to len kvôli svojej povesti, a nie preto, že im na tom skutočne záleží.“

Ak svoje konto naozaj vymaže, nebude to prvýkrát, čo sa slávna speváčka a herečka stiahne zo sociálnych sietí. V jednom z rozhovorov v roku 2019 vysvetlila, prečo si často kladie otázku, či by tam vôbec mala byť.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.