Séria Rýchlo a zbesilo nepoľavuje. Do kín už čoskoro vtrhne jej deviaty diel

Opäť nás čaká štedrá dávka automobilových naháňačiek a veľkolepej akcie.

Zdroj: CinemArt SK

Séria Rýchlo a zbesilo je tu s nami už dve dekády. Je to neuveriteľné, ale ságe stále neodchádza dych a stále dokáže do kín nalákať obrovské množstvo divákov. Kvôli pandémii sme si museli na najnovší deviaty diel počkať, ale teraz sa už premiére, našťastie, nevyhneme. O čo vlastne vo filme pôjde?

Príbeh

Niekto by si možno myslel, že táto otázka je zbytočná, pretože čo si budeme hovoriť, Rýchlo a zbesilo nikdy nebolo o prepracovaných scenároch a vyšperkovanom príbehu. Prvé husle hrali naháňačky v autách a veľkolepé akčné scény so sympatickými postavami. V deviatom pokračovaní sa opäť stretneme s Dominicom Torettom (Vin Diesel), ktorý by si už rád užíval pokojný život s manželkou Letty (Michelle Rodriguez) a synom.

CinemArt SK

Lenže minulosti sa utiecť nedá. Objaví sa totiž skupina kriminálnikov na čele s Domovým bratom Jakobom (John Cena). Tí spolupracujú s geniálnou hackerkou Cipher (Charlize Theron), ktorá má s Domom a jeho kamošmi nevybavené účty a je ochotná urobiť všetko pre to, aby sa pomstila. A aby toho nebolo málo, zdá sa, že okrem osobnej vendety bude v stávke aj osud celého sveta.

Parádna adrenalínová zábava

Réžiu Rýchlo a zbesilo 9 mal na starosti overený Justin Lin, ktorý, mimochodom, natočil väčšinu dielov série. Okrem spomenutých hercov uvidíme aj Lucasa Blacka, Tyresea Gibsona, Jordanu Brewster, Finna Colea, Annu Sawai, Ludacrisa, Nathalie Emmanuel, Cardi B či Helen Miren.

Pokiaľ si s touto sériou oboznámený, tak iste veľmi dobre vieš, čo od nového filmu čakať. To, koniec-koncov, potvrdzujú aj trailery. Tešiť sa môžeme na poriadnu nálož megalomanskej akcie, vytunených rýchlych automobilov a drsných hlášok. Skrátka tradične nenáročná adrenalínová zábava. Z dostupných ukážok sa zdá, že ani deviaty diel svojich verných priaznivcov nesklame.

Pravdaže, s každou ďalšou časťou musia tvorcovia premýšľať, aké ďalšie krkolomné akčné scény do filmu napratať. Zatiaľ sa im to darilo celkom dobre a deviaty diel bude zrejme zase posunom o niečo ďalej. Je ale asi jasné, že divák nemôže očakávať nič realistické, práve naopak: k slovu sa dostanú kúsky, ktoré popierajú snáď všetky fyzikálne zákony.

Ale vlastne aj to je dôvod, prečo má Rýchlo a zbesilo stále taký početný fanklub. Zdá sa, že aj Rýchlo a zbesilo 9 bude nenáročnou akčnou popcornovkou, pri ktorej sa diváci výborne pobavia. Do slovenských kín snímka dorazí už 17. júna 2021.

CinemArt SK

Tento obsah vznikol v spolupráci s CinemArt

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
21
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Polícii sa podarilo zatknúť unikajúceho podozrivého. Bola ním korytnačka

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME