Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 30.5.2023
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand

Séria Rýchlo a zbesilo sa hlási už svojím desiatym dielom. Čaká nás v ňom nálož veľkolepej akcie

Rýchlo a zbesilo 10 vstúpi do kín 18. mája.


Obľúbená akčná séria Rýchlo a zbesilo stále nestráca dych, o čom svedčí aj fakt, že už o pár dní vstúpi do kín jej desiaty diel. Rýchlo a zbesilo 10 natočil Louis Leterrier a evidentne sa opäť môžeme tešiť na poriadnu dávku epickej akcie, rýchlych áut a – ako inak – aj dojemných rečí o rodine. Čo ale ponúkne príbeh?

Hrdinovia musia vybojovať svoj najťažší zápas

Hlavným hrdinom je opäť Dominic Toretto (Vin Diesel) a jeho parťáci. Do ich života nečakane vstúpi Dante (Jason Momoa), syn narkobaróna, ktorého Dominic poslal na druhý svet (čo bolo zobrazené v Rýchlo a zbesilo 5). Dante mu to nikdy nezabudol a začal snovať plán brutálnej pomsty, ktorá nezasiahne len Dominica, ale aj jeho rodiny a priateľov.

Séria Rýchlo a zbesilo sa hlási už svojím desiatym dielom. Čaká nás v ňom nálož veľkolepej akcie
CinemArt SK

Dante dokonca nemieni ušetriť ani Dominicovho osemročného syna. Dominic je teda odhodlaný Danteho zastaviť, lenže veľmi skoro si uvedomí, že to nebude vôbec jednoduché. Zdá sa, že pri tomto súboji si Dominic siahne až na samé dno svojich možností.

Vo filme okrem Diesela a Momou uvidíme aj Tyresea Gibsona, Sunga Kanga, Ludacrisa, Michelle Rodriguez, Nathalie Emmanuel, Danielu Melchior, Brie Larson, Charlize Theron, Helen Mirren, Scotta Eastwooda, Alana Ritchsona, Jasona Stathama, Johna Cenu či Michaela Rookera.

Stále životaschopná séria

Séria Rýchlo a zbesilo si našla milióny fanúšikov na celom svete a ani Slovensko nie je výnimkou. Z ukážok sa zdá, že milovníci ságy o rýchlych autách aj tentokrát dostanú presne to, čo očakávajú. Hlavne teda výborne natočenú a dynamickú akciu (ktorá už začína popierať aj fyzikálne zákony), cool hrdinov a sympatické obsadenie.

YouTube video

Režisér Louis Leterrier má na konte viacero slušných akčňákov (Odtrhnutý z reťaze, Kuriér), takže sa pre túto látku zdá byť vhodným kandidátom. V kinách teda zrejme dostaneme svižný oddychový akčňák. Rýchlo a zbesilo 10 do slovenských kín vtrhne už 18. mája.

Séria Rýchlo a zbesilo sa hlási už svojím desiatym dielom. Čaká nás v ňom nálož veľkolepej akcie
CinemArt SK

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje