Pondelok 29.11.2021
sk
Vratko
cz
Zina

Populárna akčná séria Rýchlo a zbesilo má za sebou už osem úspešných filmov. V týchto dňoch sa do slovenských kín dostáva spin-off tejto série s názvom Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw. O jeho réžiu sa postaral David Leitch, ktorý má na konte napríklad prvého Johna Wicka, Atomic Blonde či druhého Deadpoola.

Ako už názov nového filmu hovorí, v tomto prípade sa celý príbeh bude odohrávať na pozadí vzťahu postáv federálneho agenta Lukea Hobbsa (Dwayne Johnson) a Deckarda Shawa (Jason Statham), agenta britskej tajnej služby.

Tí sa prvýkrát stretli v siedmom filme a iste si pamätáš, že láska na prvý pohľad z toho rozhodne nebola. Boli však prinútení spolupracovať v rámci vyššieho dobra, a inak tomu nebude ani tentokrát. Medzi Hobbsom a Shawom sú síce stále spory, ale svoje sily musia spojiť, aby zneškodnili tajnú agentku, ktorá údajne prešla k nepriateľovi.

Tou agentkou je Shawova sestra Hattie (Vanessa Kirby), ktorá sa však v skutočnosti snažila zastaviť maniakálneho magora menom Brixton (Idris Elba). Ten má so svetom naozaj veľké a smrtiace plány. Naháňačka s časom môže začať.

V ďalších úlohách sa objavia aj Eddie Marsan, Eiza González, Teresa Mahoney či Helen Mirren. Ako nové Rýchlo a zbesilo dopadne? Súdiac podľa doterajších trailerov sa dá povedať, že fanúšikovia série by mali dostať všetko, čo si na týchto snímkach obľúbili. Sympatické postavy, hlášky, akčné scény a hlavne automobilové naháňačky.

Premiéra je stanovená na 1. augusta 2019 a sklamanie podľa nás rozhodne nehrozí.

Cinemart Sk

Zdroj: Cinemart Sk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť